studia Marvela

Następna seria Marvel Studios Disney + wygląda na typowy przebój akcji MCU w serializowanej formie. Secret Invasion to jeden z najbardziej oczekiwanych programów, który pojawi się na Disney+ na początku 2023 roku, najwyraźniej opóźniony od tego roku ze względu na utrzymujący się wpływ Covid na wiele produkcji w ciągu ostatnich kilku lat. Chociaż w grudniu nadal mamy wyjątkową świąteczną ofertę specjalną Guardians of the Galaxy, fani skupiają się teraz na pojawieniu się Secret Invasion, która według aktora Martina Freemana nie jest typową historią Marvela.

Secret Invasion przedstawia powrót Samuela L. Jacksona jako Nicka Fury’ego, jednej z najdłużej żyjących postaci, jakie przeżyły w MCU, który połączy siły ze zmiennokształtnym Skrullem Talosem (Ben Mendelsohn), aby przeprowadzić całkowitą infiltrację Ziemi przez miliony Skrullów w przebraniu różnych ludzi. W najnowszej odsłonie MCU pojawią się powracający z MCU Cobie Smulders, Don Cheadle i Martin Freeman, który ponownie wciela się w rolę Everetta K. Rossa. Omawiając swoją rolę w Black Panther: Wakanda Forever z Digital Spy, Freeman skomentował inny charakter Secret Invasion.

„Czuje się zupełnie inaczej niż rzeczy, które widziałem. Czuję się trochę jak odejście. Tak, jest – w sposób, którego nie byłbym w stanie opisać. Ponownie, nie widziałem tego. Nawet nie przeczytałem tego wszystkiego”.

Z jego komentarzy, że „nawet nie przeczytał wszystkiego”, jasno wynika, że ​​rola Freemana w serialu może być ograniczona, ale to nie znaczy, że nie będzie miał integralnej roli do odegrania w całej historii. Podobnie jak w przypadku wielu projektów MCU, jest to suma jego części, a nie poszczególnych graczy.

Jak tajna inwazja wpłynie na MCU?

Sekretna inwazja - Samuel L. Jackson studia Marvela

W przeważającej części ramię Disney+ MCU było cennym narzędziem dla Marvel Studios, aby móc opowiadać historie, które być może nie byłyby możliwe do opowiedzenia na dużym ekranie, z tego czy innego powodu. Pozwoliło im to na eksperymentowanie, skupienie się na pojedynczych postaciach, a także zorganizowanie większych przyszłych wydarzeń bez konieczności szukania miejsca w już wypełnionej planszy premier kinowych. Z tego powodu pojawia się pytanie, jaki wpływ Secret Invasion będzie miała na przyszłość MCU.

Czytaj także  Hulu’s Upcoming Series The Other Black Girl Rounds Out Main Cast With New Additions

Tajna inwazja została pierwotnie ogłoszona jako film kinowy, ale z czasem wprowadzono zmianę po pojawieniu się Disney +, aby zamiast tego stworzyć z niej serial. Daje to Marvel Studios szansę na bardziej szczegółowe zbadanie postaci Nicka Fury’ego niż było to możliwe do tej pory, jednocześnie dostarczając historię, która podobno ma miejsce w czasie The Blip, coś, czego Marvel prawdopodobnie by nie Nie chcę wracać do teraz, gdy Saga Multiverse jest już w toku.

Chociaż można się spodziewać, że główne zagrożenia serialu zostaną zamknięte w ostatnim odcinku, kontekst najprawdopodobniej będzie nadal zgodny z oświadczeniem Kevina Feige, że faza 4 dotyczyła MCU zajmującego się upadkiem Avengers: Endgame . Jednakże, ponieważ The Marvels najwyraźniej zostało przeniesione na lato 2023 r. Z powodu opóźnień w wydaniu Secret Invasion, jasne jest, że serial będzie miał wpływ przynajmniej na ten film w wielkim planie wszystkich rzeczy związanych z Marvelem.

Oczekuje się, że Secret Invasion pojawi się na Disney+ na początku 2023 roku.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *