Chrisa Pratta

Premiery filmów fazy 4 firmy Marvel Studios mogły nie przynieść niektórych z najlepiej ocenianych wpisów w Marvel Cinematic Universe, ale jej prezentacje specjalne jak dotąd były trafne pod względem ceny. Po niezwykle popularnej i chwalonej premierze Werewolf by Night, Guardians of the Galaxy Holiday Special został kolejnym zwycięzcą wśród widzów. Specjalny, który pojawił się na Disney + w zeszłym tygodniu, przyniósł jeden z najlepszych wyników na Rotten Tomatoes spośród wszystkich projektów MCU.

James Gunn może być na najlepszej drodze do wycofania się z serii Marvel, gdy podejmuje się ogromnego zadania uczynienia z DCU spójnego spinnera, ale z pewnością nie wyjdzie bez udowodnienia, dlaczego jest więcej niż gotowy do tej pracy. Po udzieleniu wskazówek dotyczących pojawienia się Strażników w Thor: Love and Thunder, wydaje się, że scenarzysta/reżyser wyrzucił go z parku dzięki Guardians Holiday Special przed swoim trzecim i ostatnim filmem Guardians of the Galaxy przyszłego lata

Ze średnim wynikiem MCU wynoszącym około 83% w całej serii, Guardians Holiday Special zdobył ogromny wynik 93%, co daje mu miejsce w niektórych z najwyżej ocenianych projektów MCU w historii, na równi z Thor: Ragnarok i Spider-Man: No Droga do domu. Patrząc konkretnie na wyniki Top Critic, oferta specjalna uzyskała doskonałą ocenę 100% akceptacji. Biorąc to wszystko pod uwagę, sprawia to, że jest to również najwyżej oceniana jak dotąd część Strażników Galaktyki, co dobrze wróży Strażnikom Galaktyki vol. 3 w przyszłym roku.

Jak Strażnicy Galaktyki vol. 3 Różnią się tonem?

Świąteczna oferta specjalna Strażników Galaktyki studia Marvela

The Guardians of the Galaxy Holiday Special dostarczyło trochę lekkiej, świątecznej zabawy, ale fani nie powinni spodziewać się takiego samego poziomu radości, kiedy Guardians of the Galaxy Vol. 3 pojawi się w przyszłym roku. James Gunn już zapowiadał zmianę tonu ostatnich występów obecnego składu Strażników, który zapowiada się bardziej emocjonalnie niż którykolwiek z poprzednich filmów z serii. Wcześniej powiedział:

Czytaj także  Chris Harrison Finally Talks About Messy Exit from The Bachelor: 'I Was Scared to Death'

„Tom. 3 ma wiele zabawnych i głupkowatych rzeczy ze Strażników, ale jest też niesamowicie emocjonalny. To koniec historii dla tej grupy Strażników, więc było wokół tego wiele emocji. Często było bardzo poważnie. Wszyscy aktorzy bardzo się starali, zwłaszcza Chris Pratt. To było ciężkie. Dużo cz. 3 to powrót do początku, abyśmy naprawdę mogli zobaczyć koniec. Widzimy znaczenie charakteru Rocketa i tego, kim on jest. Było dla mnie po prostu ważne, żeby to zadziałało i żebym zrobił wszystko, co w mojej mocy, dla dobra tych postaci i dla fanów. Więc włożyłem w to wszystko”.

Na razie fani kochają Guardians of the Galaxy Holiday Special, a to może tylko sprawić, że to, co ma nadejść, będzie jeszcze bardziej słodko-gorzkie, gdy fani MCU będą musieli pożegnać się z niektórymi z najbardziej lubianych postaci z serii, gdy Guardians of the Galaxy Vol. 3 pojawi się w kinach 5 maja 2023 roku.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *