Netflixa

Aktor O Yeong-su zdobył Złoty Glob jako najlepszy aktor drugoplanowy dzięki swojej roli w Squid Game, ale teraz zyskuje niechcianą uwagę po tym, jak został oskarżony o niewłaściwe zachowanie seksualne. Wiadomość została po raz pierwszy podana przez lokalne koreańskie sklepy i potwierdzona przez AFP, a aktor został oskarżony o dotknięcie ciała kobiety pięć lat temu. Aktor odpiera zarzuty.

Wydaje się, że zarzut nie jest nowy, ponieważ sprawa została pierwotnie zamknięta przez władze na początku tego roku. Jednak oskarżyciel odwołał się od decyzji, co doprowadziło do ponownego zatrzymania aktora w celu przesłuchania. W raporcie JTBC stwierdzono, że aktor przyznał się do „trzymania się za ręce” z kobietą i chociaż przeprosił, powiedział, że nie przyznaje się do stawianych mu zarzutów. Cytowano go, mówiącego:

„Trzymałem ją tylko za rękę, żeby wskazywała drogę wokół jeziora. Przeprosiłem, bo [the person] Powiedziała, że ​​nie będzie robić wokół tego zamieszania, ale to nie znaczy, że przyznaję się do zarzutów.

78-letni O pojawił się w Squid Game jako O Il-nam, najstarszy uczestnik biorący udział w Squid Game. Działając w branży od ponad 50 lat, O dotarł do globalnej publiczności, gdy Squid Game stał się jednym z największych programów, jakie kiedykolwiek były w serwisie Netflix. Po wstępnych doniesieniach AFP skomentowało, że urzędnik sądowy w Suwon zauważył, że „wszystko, co donoszą lokalne media, nie jest zgodne ze stanem faktycznym”.

Squid Game powróci na Netflix z drugim sezonem

Gry-Squid-Netflix (1) Netflixa

Squid Game stał się bezprecedensowym fenomenem, kiedy pojawił się na Netflix w 2021 roku. Pierwszy sezon Squid Game koncentruje się na konkursie, w którym 456 graczy, wywodzących się z różnych środowisk, ale każdy z nich głęboko zadłużonych, gra w zestaw gier dla dzieci ze śmiertelnymi konsekwencjami w nadziei na wygranie nagrody o wartości 45,6 miliarda wonów. O Yeong-su występuje w pierwszym sezonie Squid Game jako Oh Il-nam, starszy mężczyzna z guzem mózgu, który wydaje się lubić grać w brutalne wersje gier z dzieciństwa, które składają się na konkurs.

Czytaj także  Christina Applegate Will Attend SAG Awards, But Says it May Be Her 'Last Awards Show as an Actor'

Jednak okazuje się, że zamiast być kolejnym zawodnikiem, Oh Il-nam okazuje się być twórcą konkursu Squid Game. O wcześniej rozmawiał o tym, jak czuje, że obecność postaci będzie kontynuowana w sezonie 2. Powiedział:

„Wierzę, że Oh Il-nam będzie teraz głęboko w świadomości Seong Gi-hun. I myślę, że Gi-hun dokonał pewnego osobistego rozwoju dzięki Il-nam. Myślę, że to wpłynie na to, jak postrzega życie i jak nawiązuje relacje z innymi ludźmi w sezonie 2. Myślę, że pierwszy sezon Squid Game dotyczył głównie incydentów, które przydarzyły się Gi-Hunowi, czynników zewnętrznych, które miały wpływ na jego życie. Ale sezon 2 będzie bardziej o tym, jak postrzega siebie i jak kształtuje swoje życie”.

Chociaż Squid Game przyciągnął O do znacznie szerszej publiczności, jego kolejne role nadal występowały w koreańskich produkcjach, a niektóre z jego współpracowników wystąpiły od tego czasu w niektórych hollywoodzkich produkcjach.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *