Główny bohater Dragon Ball, Goku, uratował świat niezliczoną ilość razy w tym momencie swojej kariery Z-Warrior, a jego atak, aby pomóc przypieczętować umowę, często pojawiał się w postaci jego kultowej techniki Duchowej Bomby. A teraz, w trafionym fragmencie fanartu z serii, Goku dokonuje ostatecznego poświęcenia, by jeszcze raz ocalić planetę, którą kocha!

Opublikowane na Twitterze przez użytkownika @mattari_illust, to konto konsekwentnie udostępnia fanarty, które imponują nie tylko na poziomie nerda, ale także na profesjonalnym. Głównie bawiąc się rysowaniem postaci i scen ze wszystkich różnych wcieleń Dragon Ball — szczególnie Dragon Ball Z i Dragon Ball Super — @mattari_illust ma styl anime, który dobrze pasuje do ustalonego wyglądu serii Dragon Ball, a jednocześnie dodaje własny, niepowtarzalny styl artystyczny talent pod względem kompozycji każdego obrazu, kolorystyki i subtelnych swobód twórczych zastosowanych, aby każdy nowy post był jeszcze bardziej wyjątkowy i epicki niż poprzedni.

Atak, którego Goku użył więcej niż jeden raz (chociaż technicznie był skuteczny tylko przeciwko Kid Buu), technika Duchowej Bomby polega na tym, że ten ulubiony przez fanów Super Saiyan zbiera jak najwięcej energii z otaczających ludzi, roślin i innych form życia go, a następnie skondensował wspomnianą energię w kulę o niewypowiedzianej mocy, którą można dowolnie rzucać we wrogów. Albo w kształcie małej kuli wielkości dłoni, albo ogromnej, w porównaniu z którą Goku wygląda jak drobina, Duchowa Bomba jest zwykle ostatnią próbą uratowania dnia i nie jest ofensywną techniką używaną lekko, szczególnie ponieważ może zdziesiątkować wszystko i wszystko na swojej drodze, jeśli zostanie użyty lekkomyślnie.

Goku z Dragon Ball tworzy ostatnią duchową bombę

Będąc częścią fanartu Dragon Ball, który skupia się na bohaterskiej naturze Goku jako postaci, @mattari_illust wybiera moment z Sagi Saiyan, w której Goku walczył o życie z Księciem Wszystkich Saiyan, Vegetą. Złamany i poobijany po zaciekłej bitwie, @mattari_illust uchwycił desperacki moment, w którym Goku robi wszystko, co w jego mocy, by zebrać wystarczającą ilość energii, by powalić Vegetę na dobre. Rysując Goku od tyłu, gdy ostatkiem sił sięga nieba, @mattari_illust wykorzystuje negatywną przestrzeń ciemnego tła, aby wykadrować pojedyncze iskrzące się światło, które jest tworzoną Duchową Bombą Goku, zmieniając prosty fanart w wzruszający przypomnienie tego, co Goku poświęciłby, aby zapewnić bezpieczeństwo ludziom, których kocha.

Czytaj także  JoJo's Bizarre Adventure Part 9 Protagonist Revealed in Official Preview

Więc podczas gdy Goku musiał przekazać tę konkretną Duchową Bombę swojemu najlepszemu kumplowi, Krillinowi, aby pomóc im odwrócić bieg wydarzeń przeciwko gniewowi Vegety, @mattari_illust doskonale oddaje moment, który pokazuje Goku jako bezinteresownego bohatera, jakim jest. Goku z Dragon Ball zawsze ma mnóstwo świetnie wyglądających fanartów, którymi może się cieszyć, ale dzięki @mattari_illust w sprawie otrzymuje emocjonujący kawałek, na który bardziej niż zasługuje!

Więcej: Wszystkie formy Vegety łączą się w nowym fanartze, który zapiera dech w piersiach

Źródło: @mattari_illust

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *