Najlepsze wideo

Gen V, wyczekiwany spin-off oszałamiającej serii Amazon The Boys, ma przyciągnąć zupełnie nową publiczność dzięki intrygującemu zwrotowi w stosunku do oryginalnego serialu. Serial jest czymś, na co fani superbohaterów czekali z niecierpliwością, a emocje związane z serialem właśnie osiągnęły nowy poziom dzięki niedawno opublikowanemu pierwszemu zwiastunowi. Umiejscowiona na uniwersytecie specjalnie dla młodych bohaterów rozwijających swoje nadludzkie zdolności, Gen V wprowadza nową obsadę postaci, ale fani o sokolich oczach mogą również rozpoznać znajome twarze.

Jessie T. Usher, Colby Minifie i PJ Byrne ponownie wcielają się w role A-Train, Ashley Barrett i Adam Bourke z The Boys for Gen V. Ponadto do serii dołącza Clancy Brown, jak widać w ostatnim zwiastunie, wraz z inni nowi członkowie obsady, Alexander Calvert i Jason Ritter. W serialu występują także Jaz Sinclair, Chance Perdomo, Lizze Broadway, Shelley Conn, Maddie Phillips, London Thor, Derek Luh, Asa Germann, Patrick Schwarzenegger, Sean Patrick Thomas i Marco Pigossi.

W wywiadzie dla Collider, szef telewizji Amazon, Vernon Sanders, ujawnił, jak Gen V wypada w porównaniu ze swoim skandalicznym poprzednikiem. Według Sandersa, Gen V obiecuje „dużo krwi” i dostarczy czegoś więcej niż tylko typowy dramat o superbohaterach.

„Młody zespół [is] fantastyczny. Mamy powiązania z uniwersum The Boys i starannie obsadziliśmy obsadę przez cały sezon. Jest więc wiele pisanek, które moim zdaniem fani pokochają. I jest to świetne połączenie komentarzy społecznych, krwi, jest dużo krwi, naprawdę fajna tajemnica. I myślę, że ludzie będą zaskoczeni, gdy przyjdą do serialu, a serial ewoluuje, implikacje, jakie Gen V ma na The Boys. Te dwa programy mają naprawdę ciekawe połączenia. Więc prawdopodobnie mówię więcej niż powinienem, ale jestem naprawdę podekscytowany. Jesteśmy zachwyceni wynikami. Bardzo się cieszę, że ludzie zobaczą ten program. Myślę, że liczyliśmy na serial, który naprawdę wydawałby się czymś odrębnym, ale jednocześnie sprawiał wrażenie, jakby był wierny wszechświatowi, w którym Eric [Kripke] i Seta [Rogen]i Evana [Goldberg] stworzyłeś. I to naprawdę daje.”

Czytaj także  Marvel's Black Panther: Wakanda Forever Music Series Coming to Disney+

Gen V: Seria towarzysząca Chłopcom z crossoverami i połączonym wszechświatem

Clancy Brown Gen V Najlepsze wideo

Chociaż większość obsady Gen V jest nowa, fani mogą spodziewać się wrażeń jak najbardziej zbliżonych do oryginału. Showrunner Eric Kripke wcześniej ujawnił, że akcja Gen V rozgrywa się w 3. sezonie The Boys i będzie odnosić się do wydarzeń z tego sezonu, takich jak przybycie Soldier Boy Jensena Acklesa. Stwierdził również, że Gen V będzie serialem towarzyszącym The Boys i pozostanie wierny temu samemu oburzającemu humorowi i poziomowi nieuzasadnionej przemocy – o czym nawet zasugerowano w zwiastunie. Ponadto będą miały miejsce crossovery, co zaowocuje prawdziwie ujednoliconym uniwersum dla tej części wspólnego uniwersum superbohaterów Prime Video.

„W tej szkole dzieją się pewne rzeczy, które są reakcją na sezon 3 The Boys” – ujawnił Kripke. „Jest Soldier Boy i tak dalej, ale także kilka nowych historii, które dzieją się w tym sezonie spinoffu, które musimy wybrać i wziąć w 4. sezon serialu”.

Gen V niezaprzeczalnie emanuje własną energią, ale fani mogą być pewni, że pozostanie ugruntowana na swoich korzeniach. Gen V będzie dostępny w Prime Video w 2023 roku, bez ogłoszonej jeszcze konkretnej daty premiery.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *