Zdjęcia Warner Bros

Minęło dziewięć lat, odkąd Gal Gadot została obsadzona w roli Wonder Woman w DCU, a aktorka uczciła to sentymentalnym postem na Twitterze. Jako jeden z największych atutów DC, rola Wonder Woman we współczesnej serii DC była jednym z najbardziej pożądanych dodatków do obsady filmu Batman vs. Superman: Dawn of Justice, a Gadot od tamtej pory docenia szansę, jaką otrzymała . W swoim poście przypisała cały swój sukces swoim fanom i drażniła się z obietnicą, że wkrótce pojawi się więcej od Diany Prince. Ona napisała:

„Kilka lat temu ogłoszono, że zagram Wonder Woman. Byłem bardzo wdzięczny za możliwość zagrania tak niesamowitej, kultowej postaci i bardziej niż cokolwiek innego jestem wdzięczny za CIEBIE. Fani. Nie mogę się doczekać, aby podzielić się z wami jej kolejnym rozdziałem.”

Pomijając premierę Justice League Zacka Snydera, Gadot ostatnio pojawił się jako Diana Prince w Wonder Woman 1984 z 2021 roku. Z powodu pandemii Covid film został wydany bezpośrednio w HBO Max i chociaż okazał się popularnym dodatkiem do platformy, przybył na Boże Narodzenie, recenzje filmu nie były tak pozytywne, jak w przypadku jej pierwszego wyjścia. Jednak to nie powstrzymało prac nad Wonder Woman 3, ale jak dotąd niewiele było wiadomo na temat tego, co dokładnie będzie wiązać się z tym filmem i kiedy w ogóle wejdzie do produkcji.

Czy nowy reżim DC Studios oznacza zmiany w Wonder Woman 3?

Cudowna kobieta Studia Warner Bros

Plany Wonder Woman 3 zaczęły się jeszcze przed wielkimi wstrząsami w Warner Bros. Discovery i niedawnym powołaniem Jamesa Gunna i Petera Safrana na wspólnych dyrektorów generalnych nowo utworzonego DC Studios. Nie jest jasne, czy te zmiany będą miały trwały wpływ na następny występ Gal Gadot w DCU, ale w październiku Patty Jenkins ujawniła, że ​​ukończyła scenariusz do Wonder Woman 3.

Czytaj także  Exclusive: Cam Gigandet Refuses to Be Intimidated in Black Warrant Clip

Widząc, jak Wonder Woman 1984 otrzymuje bardzo mieszane recenzje, na Threequel ciąży duża presja, aby ustabilizować statek. Chociaż obecnie nic nie wiadomo o fabule filmu, oczekuje się, że akcja filmu przesunie się do dnia dzisiejszego po tym, jak oba dotychczasowe solowe filmy Wonder Woman miały miejsce w przeszłości. Zakończenie Wonder Woman 1984 z pewnością wskazywało, że franczyza jest gotowa na spotkanie z resztą DCU.

Tym razem w filmie zobaczymy także oryginalną gwiazdę Wonder Woman, Lyndę Carter, w wybitnej roli po tym, jak po raz pierwszy pojawiła się w scenie po napisach filmu Wonder Woman 1984. Podczas gdy jej pojawienie się w tym filmie wydawało się być naprawdę zabawnym występem epizodycznym, od tego czasu Carter potwierdził, że wróci w nowym filmie w bardziej znaczącej roli.

Chociaż pozornie nie ma ustalonej daty rozpoczęcia zdjęć do Wonder Woman 3, Jenkins zasugerowała, że ​​już myśli o czwartym filmie, więc wydaje się, że wdzięczność Gadota będzie trwała przez kilka nadchodzących lat. Więcej najprawdopodobniej zostanie ujawnionych, gdy Gunn i Safran podzielą się swoimi przyszłymi planami dotyczącymi DCU w najbliższej przyszłości.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *