W mieście jest nowy wujek Fester, który nazywa się Fred Armisen. Przed pojawieniem się środowego restartu serialu Rodzina Addamsów na Netflix, ujawniono, że Armisen będzie miał specjalną rolę jako Fester Addams, wujek tytułowej środy Jenny Ortegi. Armisen wygląda prawie nie do poznania dzięki swojej fizycznej przemianie w zwariowanego wujka, chociaż jego portret sięga znacznie głębiej niż klasyczne wersje Festera, które wpłynęły na to, jak tym razem ożywił popularną postać.

W nowym wywiadzie dla Entertainment Tonight Armisen został zapytany, czy spogląda wstecz na poprzednie wcielenie Festera granego przez Christophera Lloyda w filmach z lat 90. Ujawnił, że w rzeczywistości studiował występ Lloyda, ale poszedł dalej, poświęcając tyle samo uwagi klasycznej wersji Festera, co Jackie Coogan grany w oryginalnym programie telewizyjnym. Pomysł polegał na przeniesieniu tego, co wnieśli poprzedni aktorzy, jako sposób na uhonorowanie historii postaci.

„Studiuję to [and] powrót do oryginalnego programu telewizyjnego. Tylko po to, żeby upewnić się, że przez cały czas jest jakiś rozmach. Po prostu zachowałem tradycję tego, czym jest Fester, ponieważ każdy dodał swoją własną małą wersję. Ale w zasadzie jest jeden zestaw zasad określających, kim jest Fester, jak sądzę, i chciałem to utrzymać.

Fester Freda Armisena pojawił się w oficjalnym zwiastunie

Serial nie zaczął jeszcze być transmitowany na Netflix, ponieważ pojawi się jeszcze w tym miesiącu, chociaż Armisen w tej roli został wcześniej ujawniony. Po raz pierwszy zobaczyliśmy Freda Armisena jako wujka Festera, kiedy postać ta pojawiła się w oficjalnym zwiastunie na środę. Armisen wyjaśnił również, co trzeba zrobić, aby zmienić go w Festera, zauważając, że nie musiał spędzać tak dużo czasu na krześle do makijażu, co czyni go całkiem prostą transformacją.

Czytaj także  Mark Hamill potwierdza swoje zaangażowanie w Mandalorianina w epickim ujęciu zza kulis

„Gdy tylko zajęli się moją przymiarką — kręciliśmy to w Rumunii, ale przymiarki robiliśmy tutaj w Los Angeles — i gdy tylko założyłam [on the] długi, czarny płaszcz, to coś, co łatwo przyjąć za pewnik… Miało odpowiedni wygląd i makijaż – moja głowa była już ogolona – więc po prostu nałożyliśmy protezy na moje brwi i zrobiliśmy coś w rodzaju bladości cała moja skóra. To było trochę dłużej [than 20 minutes to put together] ale nie jest tak źle”.

Wszystko działa, ponieważ fani przyjęli Festera Armisena po zobaczeniu go w zwiastunie. Armisen również zareagował na pozytywną reakcję na jego obsadę, stwierdzając, że jest tak samo podekscytowany, jak fani, opierając się na ich entuzjazmie.

„Uwielbiałem to. To mnie podekscytowało. To było prawie tak, jakbym otrzymał wiadomość, na przykład:„ Co? Jestem wujek Fester? Woah! Więc to było bardzo ekscytujące.”

Transmisja w środę rozpocznie się 23 listopada 2022 r.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *