Boże Narodzenie nadchodzi wcześnie w serwisie Netflix, a Lindsay Lohan wraca na scenę aktorską dzięki jej najnowszemu filmowi Falling for Christmas, który został wydany na platformie streamingowej 10 listopada i szybko osiągnął pierwsze miejsce wśród najczęściej oglądanych filmów w Stanach Zjednoczonych. Stany.

Falling for Christmas to debiut reżyserski Janeen Damian. Film opowiada o Sierrze Belmont (Lindsay Lohan), młodej, świeżo zaręczonej spadkobierczyni hotelu, która nigdy nie pracowała przez całe swoje życie i nie trzeba dodawać, że jest przyzwyczajona do ciągłego rozpieszczania. Tuż przed Bożym Narodzeniem ma wypadek na nartach, po czym zdiagnozowano u niej amnezję i trafia pod opiekę przystojnego właściciela chaty z małego miasteczka, granego przez byłą gwiazdę Glee, Chorda Overstreeta, i jego córkę Avy, graną przez Olivię Perez z Musical 2021 Na wysokościach. W skład zespołu wchodzą także George Young i Charles Wagner. Śledzimy podróż Sierry, aby znaleźć prawdziwe znaczenie Bożego Narodzenia, jednocześnie starając się przypomnieć sobie, kim jest.

Recenzje już się pojawiają. Ma 72% oglądalności na Rotten Tomatoes i 37 Metascore oraz 6,6 wynik użytkownika na Metacritic.

Legendarny krytyk filmowy Roger Ebert tak powiedział o występie Lindsay Lohan:

„Lohan ucieleśnia tę postać jak łagodniejszą wersję postaci granej przez Sigourney Weaver w Working Girl. Jest dobroduszna, ale wydaje rozkazy jak ktoś, kogo przywilej jest drugą naturą. Lohan jest najlepsza w tej połowie filmu, co pozwala zabłysnąć jej wrodzonemu talentowi komediowemu”.

Według Variety „… wydaje się, że to idealny prezent sezonowy, widząc, jak włada umiejętnościami i dowcipem, z których jest powszechnie znana, jednocześnie sprytnie kształtując postać, której podróż w kierunku drugiej szansy w życiu naprawdę zapewnia dobro”.

Film wyszedł z hukiem, szybko zajmując pierwsze miejsce na liście najczęściej oglądanych filmów w serwisie Netflix dzień po premierze i nadal je utrzymuje.

Czytaj także  Mad Heidi Clip: The Brand-New Look Brings Plenty of Gore, Cheese, and Unexpected Deaths

Najbardziej pamiętne role Lindsay Lohan

Zdjęcia Walta Disneya

Lindsay Lohan rozpoczęła karierę aktorską jako dziecko, debiutując w 1996 roku rolą Ali Fowlera w dziennym dramacie telewizyjnym Another World. Pojawiło się więcej ról, takich jak film Parent Trap z 1998 roku, w którym gra bliźniaczki Hallie Parker i Annie James, Zakręcony piątek z 2003 roku z Jamiem Lee Curtisem oraz Wredne dziewczyny z 2004 roku w roli Cady Haron, rola, która wyniosła ją do sławy i uczyniła z niej idolkę nastolatków .

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *