Przepraszam, Jacku. Chucky wrócił! Przynajmniej będzie, jeśli Chucky zostanie przedłużony na trzeci sezon przez USA Network i Syfy. Debiutując swoim pierwszym sezonem w październiku 2021 roku, Chucky jest kontynuacją oryginalnych filmów Child’s Play i kolejnych filmów Chucky. Podczas gdy w 2019 roku nastąpiło ponowne uruchomienie Child’s Play z niepowiązaną fabułą, Chucky całkowicie ignoruje ten film, podejmując wydarzenia z Cult of Chucky z 2017 roku.

Chucky the Killer Doll, której głos od początku użyczył Brad Dourif, istnieje od 1988 roku. Mimo to wydaje się, że jego popularność wśród fanów horrorów rośnie dopiero w 2022 roku. Pierwszy sezon został doceniony, zdobywając imponujące 91% świeżego wyniku na Rotten Tomatoes. Sezon 2 został jeszcze lepiej przyjęty, udało mu się zdobyć doskonały 100% wynik wśród krytyków. Być może zmiana mediów z filmu na telewizję zdziałała cuda, sprawiając, że Chucky znów stał się świeży, biorąc pod uwagę, że niektóre z tych sequeli z lalką zostały dość mocno uderzone przez złe recenzje w czasach ich odpowiednich wydań.

W mediach społecznościowych fani również dają jasno do zrozumienia, jak bardzo podobał im się sezon 2. Połączyli siły z kampanią w mediach społecznościowych, która domaga się oficjalnego ogłoszenia przedłużenia sezonu 3. Po zakończeniu drugiego sezonu hashtag #RenewChucky staje się coraz popularniejszy wśród coraz większej liczby fanów, dając jasno do zrozumienia, że ​​Dobry Facet zasługuje przynajmniej na kolejny sezon, by zabłysnąć.

„Chucky odniósł ogromny sukces dla SYFY, a recenzje jego drugiego sezonu zachwycają” – mówi jeden z fanów na Twitterze. „Byłoby całkowicie głupie, gdyby anulowali ten klejnot serialu”.

Używając hashtagu, inny fan dodaje: „Chucky to zdecydowanie najlepsza seria od uznanej ikony slasherów. Potrzebujemy trzeciego sezonu. Więc tak”.

„Sezon 3 Chucky jest koniecznością i potrzebny”, mówi ktoś inny. „Odnówmy #RenewChucky!! Nie widzę powodu, dla którego miałoby się to nie wydarzyć, ponieważ z tego, co widziałem, recenzje, liczba widzów itp. były świetne. Będę siedział z myślą, że to się w końcu stanie , więc nie mogę się doczekać trzeciego sezonu Chucky!!”

Czytaj także  Desperate Housewives Reboot Gets Disappointing Update from Former Star

Chucky stał się hitem wśród fanów horrorów

Syfy

Chucky jest tworzony przez Dona Manciniego, który jest związany z franczyzą od czasu stworzenia Chucky’ego i pełnienia funkcji scenarzysty przy oryginalnym filmie Child’s Play. Mancini był scenarzystą każdej części serii, z wyjątkiem remake’u z 2019 roku, i wyreżyserował Seed, Curse i Cult of Chucky. Sprowadził także wielu ulubieńców franczyzy, aby ponownie wcielili się w role z filmów do nowej serii, takich jak Jennifer Tilly, Alex Vincent, Fiona Dourif, Christine Elise i Billy Boyd. W serialu występują także Zackary Arthur, Bjorgvin Arnarson, Alyvia Alyn Lind i Teo Briones.

Chucky sezon 2 zakończył się klifem i kilkoma pytaniami bez odpowiedzi, ponieważ Mancini nie planuje jeszcze zakończyć tej historii. Wie, że odnowienie nie jest gwarantowane, aw niedawnym wywiadzie dla ComicBook.com Mancini sugeruje, że historia może powrócić do formatu filmu fabularnego, jeśli serial zakończy się tutaj. W każdym razie celem jest opowiadanie kolejnych historii z Chuckym.

„To interesujący klif, który zostawiliśmy, ponieważ teraz te dzieciaki są znacznie bardziej, jak to się mówi, z przodu niż kiedykolwiek wcześniej, jeśli chodzi o to, co muszą zrobić, aby poradzić sobie z Chuckym” – wyjaśnił Mancini. „Ponieważ teraz Caroline odeszła z Tiffany. Teraz zwierzają się pannie Fairchild. Więc w zasadzie biorą te postacie, które postarzały się jako dzieci, ale także jako ocaleni z Chucky’ego. A teraz są bardziej w kategorii Kyle i Andy. Znają prawdę o Chuckym. Muszą być bardziej w ofensywie teraz niż kiedykolwiek w przyszłości.

Ponieważ Chucky nie został oficjalnie odnowiony, nie ma obecnie daty premiery sezonu 3. Poniżej możesz zobaczyć więcej żądań fanów dotyczących odnowienia.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *