Zdjęcia Warner Bros

Wydawało się, że ostatni rok uniemożliwił Ezrze Miller kontynuowanie podróży jako Barry Allen z DCU, znany jako Flash. Z licznymi aresztowaniami i niepokojącymi zachowaniami poza ekranem Miller zdawał się przypieczętować swój własny los, a liczne opóźnienia filmu zdawały się powstrzymywać nieuniknione zamknięcie występów Flasha Millera we wszelkich przyszłych częściach serii. Jednak od tego czasu DCEU w obecnej postaci zostało w większości rozwiązane i wielu zakładało, że Miller automatycznie dołączy do Henry’ego Cavilla i innych jako kawałek historii DC. Wydaje się jednak, że może tak nie być, a James Gunn może wciągać Millera w nową iterację DCU.

Po kilku głośnych aresztowaniach za brutalne i groźne zachowanie Miller wrócił do kręcenia nowych scen dla The Flash , a następnie przeszedł leczenie psychiatryczne i przeprosił za swoje wykroczenia. Teraz, podążając za tym i przekonaniem, że Flash będzie jednym z najlepszych filmów starego reżimu DC, Variety poinformowało, że Warner Bros. „jest skłonny kontynuować współpracę z aktorem” przy nowych projektach. Jak dotąd nie ma na to bezpośredniego potwierdzenia, ale na pewno pojawi się to w odpowiednim czasie, jeśli okaże się, że tak jest.

Flash może być kluczowym punktem w przejściu DCU

Batman Michaela Keatona i Flash Ezry Millera w grafikach koncepcyjnych Zdjęcia Warner Bros

Flash został pierwotnie ogłoszony jako potencjalny solowy projekt w ramach DCU już w 2014 roku. Podczas gdy film musiał stać w kolejce za wieloma innymi obrazami związanymi z Ligą Sprawiedliwości, wydawało się, że wszystko jest na swoim miejscu, aby wielki moment Ezry Millera nadszedł, aż do Pandemia COVID-19 spowodowała, że ​​opóźnienia w produkcji wpłynęły na datę premiery filmu. Podobno zachowanie Millera również doprowadziło do przesunięcia premiery filmu na lato tego roku.

Od ponad roku krążyły pogłoski, że Flash stanie się czymś w rodzaju miękkiego restartu oblężonej serii DC i wydawało się, że w pewnym momencie doprowadzi do długoterminowego powrotu Bruce’a Wayne’a / Batmana Michaela Keatona. Jednak wszystko to miało miejsce przed fuzją WarnerMedia i Discovery Inc., która zaowocowała jedną z najbardziej chaotycznych i destrukcyjnych zmian w franczyzie ostatnich lat.

Czytaj także  New Lord of the Rings Movies in the Works at Warner Bros., Peter Jackson Hints at His Involvement

Teraz przyszłość DCU jest w dziwnym zawieszeniu. James Gunn i Peter Safran kierują teraz DC Studios i obecnie pracują nad całą listą nowych programów telewizyjnych i filmów opartych na DC. Chociaż dzieje się to za kulisami, z przodu znajduje się lista potencjalnych przebojów DC ze starej serii, które teraz wydają się nie mieć innego miejsca na świecie niż wcześniej zaangażowane w kodę Snyderverse.

Jak filmy takie jak Flash i Aquaman oraz Zaginione królestwo wypadną w kasie, dowiemy się jeszcze w tym roku, kiedy filmy wraz z Shazam: Fury of the Gods i Blue Beetle pojawią się w kinach.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *