Gwiazda akcji, Chris Hemsworth, wygląda na gotowego, by zadać trochę szkód w nowym obrazie z nadchodzącej kontynuacji Netflix, Extraction 2. Ujawniony przez EW, reżyser Extraction 2, Sam Hargrave, obiecał, że kontynuacja filmu akcji będzie „większa, gorsza, bardziej śmiercionośny i bardziej niebezpieczny” niż jego już dość duży, zły, śmiercionośny i niebezpieczny poprzednik. Poniżej możecie zobaczyć najnowsze spojrzenie na powrót Chrisa Hemswortha jako Tylera Rake’a.

Netflixa

Oprócz obrazu Hemsworth drażnił się z poziomem pracy kaskaderskiej, który będzie widoczny, gdy Ekstrakcja 2 zadebiutuje na Netflix. „W pewnym sensie wybraliśmy się na księżyc” — mówi Hemsworth o swoich intencjach dotyczących sekwencji akcji. „Myślę, że w bardzo zatłoczonym świecie akcji zrobiliśmy coś wyjątkowego”.

Wydany w 2020 roku pierwszy Ekstrakcja został wyreżyserowany przez byłego kaskadera Sama Hargrave’a i napisany przez Joe Russo z Avengers: Endgame. Film akcji podąża za gwiazdą Thor: Love and Thunder, Chrisem Hemsworthem, jako czarnorynkowy najemnik o imieniu Tyler Rake, który nie ma nic do stracenia dzięki swojej długiej, pełnej przemocy karierze. W najgorszym momencie Rake otrzymuje szansę na odkupienie, gdy zostaje zatrudniony do uratowania porwanego syna uwięzionego międzynarodowego szefa przestępczości.

Podczas gdy Tyler Rake jest pełen ran postrzałowych i spada z mostu pod koniec Ekstrakcji, Ekstrakcja 2 rozpocznie się wraz z przetrwaniem niepowstrzymanego najemnika. Szczegóły fabuły trzymane są w dużej mierze w tajemnicy, ale wygląda na to, że Tyler zostanie ponownie wezwany do akcji i otrzyma zadanie „włamania się do nieprzeniknionego więzienia w celu uratowania rodziny bezlitosnego gruzińskiego gangstera”.

„To misja ucieczki” — ujawnia Hargrave. „Ale jest większy, gorszy, bardziej zabójczy i bardziej niebezpieczny niż wszystko, przez co widzieliśmy Rake’a”.

Ekstrakcja-Chris-Hemsworth-2020-AGBO AGBO

Ujawniono również, że Extraction 2 zagłębi się w tajemniczą, bez wątpienia brutalną przeszłość Tylera Rake’a. Oczywiście kontynuacja nie pozwoli sobie zbytnio ugrzęznąć w głupich rzeczach, takich jak rozwój postaci, a zarówno Hemsworth, jak i Hargreaves chętnie przeniosą akcję i spektakl na wyższy poziom. „Mamy bójki na pięści, pościgi samochodowe, eksplozje, pociągi, helikoptery” — wyjaśnia Hargrave. „To tak, jakby fantazja fana akcji ożyła. Przynajmniej tak było dla nas, projektantów akcji”.

Czytaj także  Liam Neeson Continues to Add to His Iconic Filmography with Newest Film The Riker's Ghost

Podobnie jak w pierwszym filmie, Hemsworth po raz kolejny sam wykona wiele akrobacji. A aktor nie mógł nie cieszyć się rzeczywistością scen akcji. „Jest w tym coś bardzo satysfakcjonującego” — powiedział o braniu udziału w praktycznych pracach kaskaderskich. „Nie odbieraj niczego filmom Marvela wypełnionym efektami specjalnymi, ale masz tam dużo pomocy w postprodukcji. Oczywiście nie umiem latać, więc pomagają mi w tym. Podczas gdy w tym filmie akcja jest osadzona w rzeczywistości, a tak wiele dzieje się przed kamerą. Jest to więc inna energia, a przygotowanie jest o wiele bardziej rozległy.”

Wyreżyserowany przez Sama Hargrave’a, napisany przez Joe Russo, z udziałem Chrisa Hemswortha, Golshifteha Farahaniego i Adama Bessy, Extraction 2 zadebiutuje na Netflix w 2023 roku.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *