Uwalnianie zawrotów głowy

Nagrodzona Oscarem Olivia Colman zabija czas podczas trekkingu po Irlandii w tym ekskluzywnym fragmencie z nadchodzącej komedii o dojrzewaniu, Joyride. Idąc u boku nowicjusza, Charliego Reida, ta niedopasowana para próbuje grać w gry, idąc samotną drogą w nadziei na odkrycie pozorów wolności od swoich obowiązków i trudności. Poniżej możecie obejrzeć nowy klip z Joyride.

Wyreżyserowany przez Emera Reynoldsa na podstawie scenariusza Ailbhe Keogana, Joyride śledzi losy 12-letniego Mully’ego (Charlie Reid), który po ucieczce przed ojcem kradnie taksówkę i jest zszokowany, gdy znajduje kobietę, Joy (Olivia Colman), w tylne siedzenie z dzieckiem. Joy ma swój własny udział w problemach i postanowiła oddać swoje dziecko przyjacielowi. W międzyczasie Mully musi szybko nabrać dystansu między sobą a zadłużonym tatą, któremu zależy na gotówce, którą Mully zabrał ze sobą.

I tak, dwoje sympatycznych łobuzów, skomplikowana matka w średnim wieku i niespokojny nastolatek, wyruszają w podróż po Irlandii, stopniowo odnajdując w sobie przyjaźń, miłość i naukę, których nigdy nie wiedzieli, że potrzebują.

Prowadzony przez Colmana Joyride bez wątpienia może pochwalić się kolejnym kradnącym show występem niezwykle utalentowanej aktorki. Najbardziej znana z ról w takich filmach jak Ojciec, Morderstwo w Orient Expressie, Zagubiona córka, Homar, Imperium światła i Ulubiony (za który otrzymała Oscara dla najlepszej aktorki) na dużym ekranie, jak a także The Crown, Broadchurch, Peep Show, Fleabag i Heartstopper na małym ekranie, Joyride powinna dać Colman wiele okazji do ponownego zademonstrowania swoich komediowych kotletów.

Olivia Colman woli nie robić prób

Charlie Reid w filmie Joyride z 2022 roku z Olivią Colman w samochodzie Zdjęcia Magnolii

Obsada i ekipa Joyride byli zaskoczeni, gdy dowiedzieli się, że Colman nie lubi robić prób, a reżyser Emer Reynolds ujawnił wyłącznie MovieWeb, że nagradzana aktorka woli zamiast tego być „w tej chwili”. Co odkrył twórca filmu, prowadzi do bardziej „organicznego” i znacznie bardziej „żywego” przedstawienia.

Czytaj także  George of the Jungle's Brendan Fraser Recalls the Biggest Complaint He Received from Parents

„To było dla mnie trochę zaskoczeniem, że nie lubi robić prób” – powiedział Reynolds. „Rozumiem to teraz, kiedy ją widzę, ponieważ jest tak bezpośrednia, chce, żeby to było na żywo w tej chwili, z prawdziwymi reakcjami. Więc nasze okresy prób jako takie polegały na tym, że poznawaliśmy się nawzajem, trochę rozmawialiśmy , wyczuwając rzeczy”. Reynolds, który reżyserował tylko filmy dokumentalne (po bogatej karierze montażysty filmowego), jest w rzeczywistości dokładnie takim typem reżysera, który sprawi, że coś takiego zadziała jeszcze lepiej, niż można by sobie wyobrazić. W końcu większość filmów dokumentalnych nie jest przygotowywana, a prawdy nie można uchwycić wieloma ujęciami. „Podszedłem do tego w taki sam sposób, jak do filmów dokumentalnych – próbujesz włożyć w to serce, próbujesz dotrzeć do prawdy”.

Joyride ma zostać wydany w kinach i na żądanie przez Magnolia Pictures w Stanach Zjednoczonych 23 grudnia 2022 roku.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *