Wydanie Sony Pictures

Zajrzyj za kulisy docenionego przez krytyków biograficznego filmu wojennego Devotion w nowym klipie. Prowadzony przez gwiazdę The Harder They Fall, Jonathana Majorsa i aktora Top Gun: Maverick, Glena Powella, Devotion oparty jest na książce Devotion: An Epic Story of Heroism, Friendship, and Sacrifice z 2015 roku autorstwa Adama Makosa, a ten nowo wydany klip przenosi nas za kulisy i daje pewien wgląd w to, jak ta potężna, prawdziwa historia została powołana do życia.

Wyreżyserowany przez JD Dillarda i napisany przez Jake’a Crane’a i Jonathana Stewarta, Devotion przedstawia Majorsa (Creed III) i Powella (Set It Up) na czele tej epickiej i inspirującej prawdziwej historii dwóch elitarnych pilotów myśliwców Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych, którzy pomogli odwrócić losy najbardziej brutalna bitwa wojny koreańskiej: Jesse Brown, pierwszy czarnoskóry lotnik w historii Marynarki Wojennej oraz jego kolega pilot i przyjaciel, Tom Hudner. Ich bohaterskie poświęcenie i trwała przyjaźń ostatecznie uczyniły z nich najsłynniejszych skrzydłowych Marynarki Wojennej.

Devotion spotkało się z entuzjastycznymi recenzjami krytyków, a Julian Roman z MovieWeb chwalił pracę centralnego duetu Majors i Powell. „Oddanie uderza mocno w fascynującym trzecim akcie” – mówi. „Pokłosie wojny to trudna droga do przebycia. Badane są uczucia winy i bolesne wspomnienia. Żaden medal ani odznaczenie nie może zabliźnić rany pozostawionej przez zmarłego. Musimy walczyć o zachowanie ich pamięci i wkładu. Majors i Powell są tutaj wspaniali.

Devotion można teraz przesyłać strumieniowo na Paramount+ i kupować w Digital.

Jonathan Majors wkrótce Torment Creed i MCU

człowiek-mrówka-i-osa-kwantumania-kang-zdobywca-2 studia Marvela

Gwiazda Jonathana Majorsa wciąż szybko rośnie, a jego główna rola w Devotion to dopiero początek. Aktor, który pojawił się jako tajemniczy Ten, Który Pozostaje w pierwszym sezonie Lokiego, wkrótce będzie dręczył MCU jako wszechpotężny Kang Zdobywca. Ze względu na swój debiut w Ant-Man and the Wasp: Quantumania, Kang jest gotowy, aby stać się kolejnym wielkim złym w serii.

Czytaj także  The Whale Director Talks Saving Brendan Fraser from the Wilderness: 'A Light Bulb Went Off'

Wyreżyserowany przez Peytona Reeda na podstawie scenariusza Jeffa Lovenessa, Ant-Man and the Wasp: Quantumania przedstawia Scotta Langa znanego jako Ant-Man, Hope van Dyne alias Wasp, Hanka Pyma, Janet van Dyne i Cassie Lang wrzuconych w otchłań Quantum Królestwo. Tam stają twarzą w twarz z Majorsem jako Kang the Conqueror, nowym wrogiem z tajemniczym planem, który popchnie bohaterów do granic możliwości, gdy będą próbowali poruszać się po tym tajemniczym świecie.

Z udziałem Paula Rudda, Evangeline Lilly, Michelle Pfeiffer, Michaela Douglasa, Kathryn Newton i Billa Murraya, Ant-Man and the Wasp: Quantumania ma zostać wydany 17 lutego 2023 roku, jako pierwsza część fazy piątej MCU

Udręka dzięki uprzejmości Jonathana Majorsa będzie kontynuowana w kolejnej przebojowej kontynuacji, Creed III, w której aktor gra Damiana „Dame” Andersona, przyjaciela z dzieciństwa i byłego cudownego boksera z przeszłości Adonisa. Po odbyciu długiego wyroku w więzieniu Dame chce udowodnić, że zasługuje na szansę na ring. Wyreżyserowany przez Michaela B. Jordana iz udziałem Michaela B. Jordana film Creed III ma się ukazać 3 marca 2023 roku.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *