Filmy Sabana

Weteran wojenny (Jacob Keohane) tropi nazistowskiego pułkownika w Condor’s Nest. Wkrótce zdaje sobie sprawę, że czeka go znacznie więcej, niż się spodziewał, gdy natrafia na kwaterę główną wroga.

Oprócz Keohane’a w obsadzie są Al Pagano, Corinne Britti, James Urbaniak, Jackson Rathbone, Jorge Garcia, Bruce Davison, Michael Ironside i Arnold Vosloo. Został napisany i wyreżyserowany przez Phila Blattenbergera. Będzie dostępny w kinach, w wersji cyfrowej i na żądanie 27 stycznia 2023 r., ale przed tym mamy premierę zwiastuna i oficjalny plakat.

Kule wylatują z samolotów, gdy zaczyna się zwiastun, wkrótce przeskakując do następstw zestrzelenia żołnierzy. „Gdzie my, do diabła, jesteśmy?” pyta żołnierz. „40 mil od Niemiec” — mówi inny, gdy znajdują się we Francji okupowanej przez nazistów. Niemiecki pułkownik znajduje ich zestrzelony samolot i rozpoczyna krótką rundę przesłuchania przed zastrzeleniem jednego z żołnierzy. „Jaki był twój cel?” pyta, zanim zabije więcej z nich. Następnie widzimy, jak żołnierz poluje na pułkownika. Możesz go obejrzeć poniżej.

Condor’s Nest Obsada i streszczenie

Przed swoją rolą w Condor’s Nest, Keohane można rozpoznać jako zastępcę Tobiasza w Halloween Kills, Brandon in Love on Rise, Morty in Chad i wielu innych. To będzie jego druga praca z Blattenbergerem, który jest scenarzystą i reżyserem Point Man, w którym się pojawił. Reszta obsady również nie jest obca na ekranie, a Pagano jest znany z Jak przeżyć najlepszą śmierć , Rathbone za sagę Zmierzch i Ostatni władca wiatru oraz Ironside za wiele filmów.

Oficjalne streszczenie Condor’s Nest brzmi: Amerykański weteran wojenny Will Spalding (Jacob Keohane) wytropił sadystycznego nazistowskiego pułkownika, który dokonał egzekucji załogi bombowca podczas II wojny światowej w odległym miejscu w Ameryce Południowej. Ale czeka go więcej, niż się spodziewał, kiedy odkrywa tajną nazistowską kwaterę główną znaną jako Gniazdo Kondora.

Czytaj także  Halle Bailey Talks About The Little Mermaid's Racist Backlash: 'As a Black Person, You Just Expect It'

Sprawdź oficjalny plakat poniżej:

CondorsNest_RATED_2MB Filmy Sabana

Condor’s Nest pochodzi od Saban Films i Paramount Pictures.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *