Wyprodukowany przez Buffalo Filmworks i Crossroad Productions, nowy horror wojenny Bunker ma zostać wydany w kinach 24 lutego przez Blue Fox Entertainment. Podąża za grupą żołnierzy, którzy zostają uwięzieni w bunkrze podczas I wojny światowej, nawiedzeni przez obecność z innego świata.

Roger Clark, Luke Baines i Kayla Radomski występują w Bunkrze, a obsadę uzupełniają Julian Feder, Sean Cullen, Eddie Ramos, Kevin Tanski, Quinn Moran, Patrick Moltane, Sam Huntsmane i Mike Mihm. Scenariusz napisał Michael Huntsman, a wyreżyserował Adrian Langley.

Z okazji premiery mamy ekskluzywny klip do premiery.

Ekskluzywny klip Bunkier

Klip zaczyna się od żołnierza stojącego samotnie w bunkrze z odznaką medyczną na ramieniu. Wyraża niepokój, jakby usłyszał coś złowrogiego. Światła w bunkrze gasną, a on stoi w ciemności. Jego rzeczywistość staje się zaciemniona, gdy wraz z ciemnością pojawia się nowe ustawienie. Stoi na cmentarzu i obserwuje macki, które przyczepiają się do ziemi przez kałużę w grobie. Wynik podnosi głośny klakson, który sprowadza go z powrotem do bunkra. „Gaz”, mówi jego towarzysz, rzucając mu maskę. Róg staje się coraz głośniejszy, aż inny żołnierz go łamie i oskarża go o sprawianie kłopotów. Oczywiste jest, że źródłem jest coś innego.

Oficjalne streszczenie brzmi: Uwięziona w bunkrze podczas I wojny światowej grupa żołnierzy staje w obliczu bezbożnej obecności, która powoli zwraca ich przeciwko sobie. Gdy paranoja i strach narastają między nimi, mężczyźni doświadczają prawdziwego piekła wojny.

Sprawdź oficjalny zwiastun poniżej.

Czytaj także  Glass Onion's Streaming Debut Is Good, But Fails to Break Netflix's All-Time Top 5

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *