CBC

Jeśli zastanawiasz się, co porabiają twoi ulubieni najemcy Rosebud Motel, możesz być zachwycony, gdy dowiesz się, że Eugene Levy wraca do telewizji. Jednak tym razem zdobywca nagrody Emmy nie zatrzyma się w podupadłym motelu ze swoją przezabawną rodziną. Levy będzie gospodarzem nieskryptowanego serialu Apple TV+ The Reluctant Traveller, w którym widzowie będą oglądać, jak podróżuje po Kostaryce, Finlandii, Włoszech, Japonii, Malediwach, Portugalii, Afryce Południowej i Stanach Zjednoczonych

W wywiadzie dla Vanity Fair Levy ujawnia, że ​​początkowo powiedział swojemu agentowi, że nie jest zainteresowany prowadzeniem programu podróżniczego, ponieważ nie jest fanem wędrowania po świecie. Aktor i współtwórca Schitt’s Creek powiedział publikacji, że nie ma wiele o doświadczeniu, które mu się podoba, mówiąc:

„To wszystko. Pakowanie, przejazd przez lotnisko, zdejmowanie butów, zdejmowanie paska, wyciąganie komputera. Zanim przez to przejdziesz, będziesz w złym nastroju. A potem, w zależności od tego, dokąd się wybierasz, jest lot samolotem, ok, to może być całkiem przyjemne. A potem wracasz do swojego hotelu i słuchasz, uwielbiam dobry hotel, a kiedy podróżuję, jeśli jest to świetny hotel, rany, chcę tam zostać. Mógłbym spędzić dzień w hotelu. Mógłbym wyjść i po prostu znaleźć kawiarnię, usiąść i obserwować ludzi i zjeść cudowną małą przekąskę. Dla mnie to popołudnie. Ale zwykle w ciągu dnia jest dużo zacięć. Musimy iść tutaj, musimy zobaczyć to muzeum, musimy iść do tego, musimy zobaczyć rzekę, musimy zobaczyć zamek na wzgórzu.

Inny rodzaj programu podróżniczego

Eugeniusz Lewy

Levy w końcu rozmawiał z Apple i próbował wyjaśnić, dlaczego nie jest człowiekiem do tego zadania, szczególnie wspominając, że nie ma „egzotycznej palety”. Jego niechęć do bycia częścią projektu tylko utwierdziła Apple w przekonaniu, że byłby idealnym gospodarzem serialu. Levy ostatecznie się zgodził, stając się Niechętnym Podróżnikiem. Podzielił się swoimi nadziejami związanymi z serią:

Czytaj także  Gears of War — film i serial animowany w serwisie Netflix

„Mam nadzieję, że jest to rodzaj programu, który spodoba się nie tylko ludziom, którzy są doświadczonymi podróżnikami, ale także ludziom, którzy niekoniecznie podróżują tak dużo, a dzięki mnie zdobywają doświadczenie, którego mogą przechodzić przez siebie, kiedy wybierają się na wycieczkę” – powiedział Levy Vanity Fair.

Co więcej, wydaje się, że prowadzenie serialu zmieniło postrzeganie Levy’ego:

„To naprawdę otworzyło oczy. Powiedzieć, że tak naprawdę nie lubisz podróżować, to nie jest najwspanialsza rzecz do powiedzenia. To nie jest coś, co robi wrażenie na ludziach. A teraz to rozumiem – powiedział.

Premiera The Reluctant Traveler odbędzie się 24 lutego 2023 r. w Apple TV+ i obejmie osiem odcinków. Oficjalne streszczenie programu brzmi: „Sam przyznaje, że nie jest typowym gospodarzem programu podróżniczego – zwykle nie jest żądny przygód ani dobrze zorientowany w kłusowaniu po świecie, Levy zgadza się, że nadszedł właściwy czas, aby poszerzyć swoje horyzonty. Levy pakuje swoją walizkę z pewnym niepokojem, ale ma nadzieję, że jego doświadczenia mogą doprowadzić do zupełnie nowego rozdziału w życiu, nawet jeśli oznacza to konfrontację z niektórymi z jego długotrwałych lęków”. Producentami wykonawczymi serialu są Levy i David Brindley z National Geographic.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *