Oryginalna gwiazda Skoku Kwantowego, Scott Bakula, być może odrzucił ofertę powrotu do serialu NBC, ale Ernie Hudson ma nadzieję, że fani nadal będą mogli zobaczyć powrót dr Sama Becketta. Seria odrodzenia rozgrywa się w tym samym wszechświecie, co oryginalny serial, w którym dr Beckett zagubił się w czasie, nigdy nie będąc w stanie wrócić do domu. Raymond Lee prowadzi obsadę jako dr Ben Song, fizyk, który podobnie skacze i tkwi w przeszłości, ustawiając się na ścieżce przeskakiwania z jednego ciała do drugiego, tak jak przed nim dr Beckett….

W serialu występuje także Ernie Hudson jako Herbert „Magic” Williams, szef projektu podróży w czasie Quantum Leap. Magic wcześniej spotkał Dr. Becketta w odcinku 3 sezonu oryginalnej serii, chociaż pierwotnie grał go Christopher Kirby. W nowym wywiadzie dla ScreenRant, Hudson skomentował nieobecność Bakuli podczas przebudzenia. Wyjaśnił, jak cudownie byłoby zobaczyć, jak dr Beckett ponownie łączy się z Magic, biorąc pod uwagę historię, którą dzielą bohaterowie.

„Myślę, że kiedy spojrzysz wstecz, intuicyjnie wiesz, że jest wiele osób, którym musisz podziękować. Są ludzie, którzy pomogli ci po drodze, chociaż możesz nie pamiętać ich imion. Twoi rodzice próbowali ci pomóc pomimo wszystkich szkody, które spowodowały. [Laughs] Ale Sam to jedyny raz, kiedy może konkretnie powiedzieć: „Nie byłoby mnie tutaj, gdyby nie ten mężczyzna”. To jasne; to jest jednoznaczne. Umiejętność rozwiązania tego problemu i nie pozostawianie go w zawieszeniu jest naprawdę ważne dla Magic.

Hudson cieszy się, że serialowi udało się znaleźć swój własny nowy trop, zauważając, jak świetny był Lee w roli Dr. Songa. Powiedziawszy to, nadal pozostaje optymistą, że dr Beckett przyjedzie, aby znaleźć drogę do domu w przyszłym sezonie serialu.

Czytaj także  Conan O'Brien wskrzesza swoją serię o nieświadomych graczach na YouTube

„Tak duża część oryginalnej serii dotyczyła Scotta Bakuli. Jest taki czarujący i nie można tego powtórzyć. Cieszę się, że posunęliśmy się dalej jako kontynuacja. jego własny rodzaj człowieczeństwa. Ale myślę, że znalezienie Sama wiele by znaczyło dla Magica.

Raymond Lee prowadzi nowy skok kwantowy, ale czy Scott Bakula kiedykolwiek powróci?

NBC

Bakula odniósł się do swojej nieobecności podczas przebudzenia w oświadczeniu wydanym we wrześniu. W poście na Instagramie aktor ujawnił, że dr Beckett miał powrócić w pilotażowym odcinku przebudzenia, ale musiał podjąć „bardzo trudną” decyzję, aby przekazać ofertę. Poszedł dalej i pochwalił nową obsadę i ekipę, życząc im powodzenia przy ponownym uruchomieniu, aby pokazać, że nie ma złej woli związanej z jego decyzją o przekazaniu programu.

„Pomysł, by ktoś „skakał” w czasie i przechodził milę w cudzych butach, pozostaje bardzo atrakcyjnym pomysłem i tak wartym zbadania, zwłaszcza biorąc pod uwagę obecny stan ludzkości”, powiedział Bakula w części „W tym duchu, Trzymam kciuki, że ta nowa obsada i ekipa mają szczęście wykorzystać magię, która napędzała oryginalny Skok Kwantowy do serc i umysłów przeszłych i obecnych pokoleń. Życzę im powodzenia i szczęśliwego skoku!”

Podczas produkcji pierwszego sezonu serial otrzymał zamówienie od NBC na dłuższy sezon, co sugeruje, że sieć dostrzega w serialu ogromny potencjał. Jeśli nadal będzie się dobrze rozwijać, być może Bakula poczuje, że innym razem nadszedł czas, aby powrócić jako dr Beckett.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *