Gdy jego współpracownik z Ghostbusters, Bill Murray, pojawia się w Marvel Cinematic Universe w Ant-Man 3, Ernie Hudson zastanawia się, kiedy będzie miał szansę odebrać telefon. W tej chwili Hudson jeszcze nie trafił do uniwersum filmów o superbohaterach, ale ponieważ filmy i programy Disney+ wciąż się pojawiają, może to być tylko kwestią czasu, zanim pojawi się taka okazja. A kiedy nadejdzie to wezwanie, Hudson będzie gotowy.

Aktor opowiedział o swoim potencjalnym wejściu do MCU w nowym wywiadzie dla ComicBook.com. Jako przyjaciel producenta wykonawczego MCU, Louisa D’Esposito, Hudson więcej niż raz pytał o szansę zdobycia roli, ale wciąż słyszy, że Marvel tylko czeka na odpowiednią rolę. Hudson ma nadzieję, że ta tajemnicza rola pojawi się wkrótce, ponieważ bardzo chciałby dołączyć do MCU.

„Louis D’Esposito jest moim przyjacielem od jakiegoś czasu i ciągle powtarzam: Wiesz, Louis, wiesz, wszechświat Marvela”. „Czekamy na właściwą rzecz”, więc może oni wciąż czekają na właściwą rzecz. Ale tak, tak by było. Bardzo bym chciał. Również dlatego, że teraz, kiedy patrzę wstecz, myślę o moim wnuki i prawnuki, i myślę, że wiesz, to są filmy, które będą oglądać przez długi czas”.

Miejmy nadzieję, że kiedy Hudson otrzyma ten potencjalny telefon, będzie to również duża rola, a nie specjalny epizod, który wymaga tylko jednego dnia pracy. Te prace mogą być dobrze płatne, ale jako utalentowany aktor gwiazda Oz chętnie zagłębi się w coś głębszego.

„Chciałbym po prostu pracować. Wiele ofert pracy, które dostaję, to rzeczy, o których ludzie mówią, cóż, wiesz, kochamy twoją pracę, chcemy, żebyś w niej był. Ale potrzebujemy cię tylko na dzień lub dwa , i myślę sobie, że to nie powinno zadziałać w dzień lub dwa. Szukam roli. Szukam czegoś i chcę, wiesz, komedii romantycznej, w której dostaję dziewczynę lub facetem czy kimkolwiek. Chcę pracować, dopóki jestem w stanie fizycznie i psychicznie, aby dać im moją najlepszą pracę. Więc tego właśnie szukam. Po prostu zdobycie kolejnego kredytu na kilka dolarów, to naprawdę nie jest zbyt motywujące Jestem dobry w ten sposób. Więc szukam tego, powodu do opuszczenia domu”.

Czytaj także  John Carpenter Not Involved with Upcoming Escape from New York Sequel

Ernie Hudson może mieć więcej czasu ekranowego jako Winston w następnym filmie Ghostbusters

Wydanie Sony Pictures

Zobaczymy, czy Kevin Feige skontaktuje się z aktorem, ale w każdym razie Hudson jeszcze nie skończył z Ghostbusters. Niedawno przedstawił pozytywną aktualizację kontynuacji Ghostbusters: Afterlife, stwierdzając, że jest zadowolony z wersji scenariusza, którą przeczytał. Hudson również wcześniej mówił o tym, jak bardzo ma nadzieję, że Winston będzie miał więcej czasu, by zabłysnąć w kontynuacji Afterlife, być może służąc jako mentor nowego zespołu Ghostbusters. Zasugerował nawet, że Winston mógłby służyć jako Nick Fury z serii Ghostbusters.

„Oczywiście jest to nowy film familijny, więc nie wiem, czy któryś ze starych Pogromców duchów może być głównymi graczami – ale bycie zaangażowanym jako mentorzy w jakiś sposób byłoby świetną zabawą” – powiedział za pośrednictwem Yahoo.[Winston] z pewnością wydaje się być częścią tego. Rozumie Pogromców Duchów lepiej niż ktokolwiek inny. Jest prawie jak postać Sama Jacksona w Marvelu [Cinematic] Wszechświat. Cokolwiek z tego wyjdzie, chciałbym zobaczyć, jak Winston jest z tym związany”.

Czas pokaże, co stanie się z MCU, ale są szanse, że Winston pojawi się w jakiejś roli, gdy kontynuacja Ghostbusters: Afterlife zostanie wydana 20 grudnia 2023 r.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *