Po wybuchowym trzecim sezonie, który okazał się dorównywać pierwszym dwóm, The Boys szybko odnowiono na czwarty sezon, który natychmiast rozpoczął produkcję. W miarę postępów zdjęć na światło dzienne wychodzą szczegóły tego, co zobaczymy w kolejnych odcinkach cieszącej się uznaniem adaptacji popularnego komiksu.

Najnowsze informacje prowadzą nas bezpośrednio do tego, jaki będzie finał nowej części, i to właśnie ujawnienie tytułu będzie zawierało finałowy odcinek czwartej części, dzięki uprzejmości twórcy i showrunnera serialu, Erica Kripke:

Jak widać na obrazku, „Assassination Run” wyreżyseruje sam Kripke, a scenariusz napisali Jessica Chou i David Reed, którzy już zademonstrowali swój talent w odcinkach takich jak „Herogasm” i „Department of Dirty Tricks”.

Co się wydarzy w 4. sezonie The Boys?

studia Amazona

W finale trzeciego sezonu The Boys Homelander jeszcze bardziej zradykalizował swoje stanowisko, znajdując nieoczekiwane poparcie społeczne, a teraz mając Ryana po swojej stronie. W rzeczywistości młody bohater Camerona Crovettiego będzie miał fundamentalne znaczenie dla kontynuacji historii ze względu na to, co reprezentuje w konflikcie między Homelanderem a Butcherem, ale także ze względu na jego zdolności i moce.

Z drugiej strony Victoria Neuman osiągnęła swój cel dalszego rozwoju w systemie politycznym Stanów Zjednoczonych i jest o krok od zdobycia upragnionej władzy.

Tymczasem tytułowi bohaterowie będą musieli radzić sobie z własnymi problemami i demonami, obserwując, jak ich najsilniejszy wróg wraca na szczyt i ustawia się jeszcze lepiej, czyniąc konfrontację bardziej skomplikowaną niż dotychczas.

Jeśli chodzi o obsadę, w nowych odcinkach powrócą Karl Urban (Billy Butcher), Antony Starr (Homelander), Jack Quaid (Hughie), Erin Moriarty (Starlight), Jessie T. Usher (A-Train), Chace Crawford (Deep ), Karen Fukuhura (Kimiko), Laz Alonso (Mother’s Milk), Tomer Capone (Frenchie), Claudia Domit (Victoria Neuman), Colby Minifie (Ashley) i Cameron Crovetti (Ryan). Soldier Boy (Jensen Ackles) i Queen Maeve (Dominique McElligott) również mogą pojawić się ponownie, ale nie jest to pewne.

Czytaj także  Koala Man: Animated Series Starring Hugh Jackman & Michael Cusack Gets Release Date

Ponadto Prime Video potwierdziło już podpisanie kontraktu z Jeffreyem Deanem Morganem, który będzie ponownie współpracował z Kripke po Supernatural, skąd również sprowadził Jensena Acklesa jako Soldier Boy. Ponadto pojawią się dwie nowe postacie, Susan Heyward i Valerie Curry, które wcielą się odpowiednio w Sister Sage i Firecracker.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *