Zdjęcia Warner Bros

Emma Thompson jest najnowszym aktorem, który potwierdzono, że zagra w filmie, który ma zostać zaprezentowany na nadchodzących Europejskich Targach Filmowych w Berlinie. Niedawno ogłoszono, że dwukrotna zdobywczyni Oscara, Emma Thompson, zagra główną rolę w thrillerze akcji Briana Kirka The Fisherwoman. Variety poinformowało, że aktorka-weteranka Sharon Stone została najpierw wybrana do zagrania głównej roli, ale ostatecznie trafiła do Thompsona.

Wyreżyserowany przez Briana Kirka film The Fisherwoman jest oparty na scenariuszu napisanym przez Nicholasa Jacobsona-Larsona i Daltona Leeba. Film podobno zakończył zdjęcia. Prawa do dystrybucji filmu będą obsługiwane przez Mossbank na nadchodzących Europejskich Targach Filmowych w Berlinie. Mossbank będzie również zajmował się prawami krajowymi do filmu wraz z CAA Media Finance i Augenschein.

Dyrektor generalny Augenschein, Maximilian Leo, był bardzo zadowolony z wyników projektu i wyników Emmy Thompson. Powiedział: „Dzięki współfinansowaniu Stampede Ventures i partnerstwu Mossbank jesteśmy w stanie dostarczyć niesamowity dramat wyreżyserowany przez wizjonera Briana Kirka. Nasza misja stworzenia odważnej, artystycznej i pożądanej wizji doskonale współgra z naszymi partnerami i cieszymy się, że Rybaczka staje się rzeczywistością z Emmą Thompson”.

Emma Thompson jest jedną z najlepszych aktorek swojego pokolenia

Emma Thompson Niania McPhee Universal Pictures Obrazy uniwersalne

Film opowiada historię owdowiałej rybaczki uwięzionej w zamieci w Minnesocie. Podczas gdy utknęła w śnieżycy, ma szansę na porwanie nastolatka. Zrobi wszystko, co w jej mocy, aby powstrzymać porwania, wiedząc, że jest jedynym promykiem nadziei, jaki ma ta biedna ofiara.

Szef produkcji Stampede Ventures, Jon Berg, był zdumiony talentem aktorki. Czuje się zaszczycony i podekscytowany, że aktorka zgodziła się wziąć udział w filmie. Powiedział Variety : „Dame Emma Thompson jest fenomenalnie utalentowaną artystką i idealnym wcieleniem tytułowej bohaterki naszego filmu. Nie moglibyśmy być bardziej zaszczyceni i podekscytowani widząc, jak wciela się w postać, która podziela jej wyjątkową siłę, hart ducha i inteligencję”.

Czytaj także  Three Weeks In, Avatar 2 Is Still at the Top of the Game

Thompson, którego ostatni film Powodzenia, Leo Grande zebrał entuzjastyczne recenzje, był producentem wykonawczym Rybaczki. Brytyjska aktorka i scenarzystka pojawiła się niedawno w musicalu Roalda Dahla Matilda, a wkrótce pojawi się w nadchodzącym filmie biograficznym o Tinie Turner zatytułowanym What’s Love Got to Do With It obok Lily James i Shazad Latif.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *