Dystrybucja telewizji Warner Bros

Emilia Clarke mogła spędzić osiem sezonów jako dowodząca Matka Smoków, ale aktorka nie jest zainteresowana odkrywaniem rodowodu swojej postaci w serii prequeli Gry o tron.

Podążając za smoczymi przodkami Daenerys Targaryen Clarke’a, akcja House of the Dragon rozgrywa się około 200 lat przed wydarzeniami z pierwszej serii HBO. Pomimo tego, że do tej pory miał tylko jeden sezon, prequel Game of Thrones był ogromnym hitem, zdobywając Złotego Globu i nominacje Critic’s Choice.

Ale rozmawiając z Variety na Sundance Festival, Clarke powiedziała, że ​​pomimo popularności House of the Dragon powrót do świata Westeros jest dla niej po prostu zbyt dziwny.

„Nie! Możesz [forgive me]? To zbyt dziwne” – powiedziała Clarke Mattowi Donnelly’emu w VarietyStudio przedstawionym przez Audible, dodając, że jej brak oglądalności nie oznacza, że ​​nie pochwala samego serialu. „Cieszę się, że to się dzieje. Jestem w siódmym niebie z powodu wszystkich nagród… Po prostu nie mogę tego zrobić”.

Angielska aktorka, która była obecna na tegorocznym Sundance Festival ze swoim najnowszym filmem, The Pod Generation, porównała doświadczenie związane z oglądaniem House of the Dragon jako ałunu Game of Thrones do bycia zaproszonym na zjazd szkolny z okazji ukończenia innej szkoły. klasa.

„To takie dziwne. To takie dziwne. To trochę tak, jakby ktoś powiedział:„ Chcesz iść na zjazd szkolny, który nie jest twoim rocznikiem? Chcesz iść na zjazd szkolny? Tak właśnie się czuję. Unikam tego”.

House of the Dragon Showrunner w sezonie 2

Dom Smoka HBO Telewizja Warner Bros

Podczas gdy Clarke nie dostroił się do House of the Dragon (jeszcze), być może Khaleesi w końcu pojawią się w późniejszych sezonach.

Współtwórca serialu, Ryan Condal, obiecał, że kontynuacja Gry o tron ​​nabierze tempa w drugim sezonie, obiecując powrót „widowiska” i rozlewu krwi, którego fani oczekiwali od oryginalnej serii HBO.

Czytaj także  South Park Season 26 Gets February Premiere Date

„Dojdziemy do spektaklu. Ale musisz zrozumieć złożoność tych ludzi, zanim zostaną rzuceni na wojnę. Druga seria uderzy w rytmy, których ludzie oczekiwali od środkowej części Gry o tron, ale będzie to zasłużone i widzowie odczują tragedie, ponieważ włożyliśmy w to pracę” – powiedział showrunner w Deadline w październiku.

House of the Dragon sezon 1 jest już dostępny w HBO Max; Zdjęcia do drugiego sezonu mają rozpocząć się jeszcze w tym roku.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *