Pierwszy zwiastun kolejnego filmu Pixara, Elemental, wita Cię w Element City. Wydany dzięki uprzejmości oficjalnego kanału Pixar YouTube, Elemental wprowadzi widzów do najnowszego dziwnego i cudownego świata Pixara, w którym ogień, woda, ziemia i powietrze żyją szczęśliwie razem. Poniżej możecie obejrzeć nowo wydany zwiastun Elemental.

Elemental to zupełnie nowy, oryginalny film fabularny, którego akcja toczy się w Element City, gdzie mieszkańcy ognia, wody, ziemi i powietrza żyją razem. Historia przedstawia Ember, twardą, bystrą i porywczą młodą kobietę, której przyjaźń z zabawnym, bystrym, żyjącym z prądem facetem o imieniu Wade kwestionuje jej przekonania na temat świata, w którym żyją.

Elemental będzie prowadzony przez Leah Lewis jako Ember Lumen i Mamoudou Athie jako Wade Ripple, a bohaterowie wyruszą w przygodę, która bez wątpienia sprawi, że oboje czegoś się nauczą, nauczą czegoś publiczność i sprawią, że widzowie znów poczują uczucia. Wraz z nowym materiałem filmowym opublikowano również plakat, który daje nam lepsze spojrzenie na Ember i Wade. Na podstawie obrazu dynamika ich związku powinna być dość wyraźna.

Pixara/Disneya

Główna aktorka Leah Lewis jest najbardziej znana z ról w komediodramacie Netflix The Half of It, serialu telewizyjnym Nancy Drew, serialu akcji Station 19 oraz z podkładania głosu Batgirl w animowanym filmie Batwheels. Mamoudou Athie jest najbardziej znany z głównych ról w Jurassic World: Dominion, The Circle u boku Toma Hanksa i Emmy Watson oraz horroru science-fiction Underwater.

Reżyserem Elemental jest Lightyear Star i reżyser The Good Dinosaur Peter Sohn

pierwiastkowy Pixara/Disneya

Cudowny świat Elementala został ożywiony przez reżysera Dobrego dinozaura, Petera Sohna. Ostatnio Sohn skradł show w innym filmie Pixara, tegorocznym Lightyear, jako głos SOX, zaufanego robota-kociego towarzysza Buzza.

„Moi rodzice wyemigrowali z Korei na początku lat 70. i zbudowali tętniący życiem sklep spożywczy w Bronksie” — powiedział Sohn o pomyśle Elemental w oświadczeniu prasowym, gdy po raz pierwszy ogłoszono projekt Pixar. „Byliśmy jedną z wielu rodzin, które wyruszyły do ​​nowej krainy z nadziejami i marzeniami – wszyscy mieszaliśmy się w jedną wielką miskę sałatkową kultur, języków i pięknych małych dzielnic. To właśnie doprowadziło mnie do Elementala. Nasza historia opiera się na klasycznych elementach — ogniu, wodzie, ziemi i powietrzu. Niektóre elementy mieszają się ze sobą, a niektóre nie. Co by było, gdyby te elementy były żywe?

Czytaj także  Obraz Violent Night oferuje nowe spojrzenie na David Harbour jako kochający jiu-jitsu Święty Mikołaj

Wyreżyserowany przez Sohna i wyprodukowany przez Denise Ream Elemental ma zostać wydany w kinach w Stanach Zjednoczonych 16 czerwca 2023 roku przez Walt Disney Studios Motion Pictures. Obecnie nie wiadomo, czy Elemental pojawi się w kinach, czy też będzie to kolejne wydanie prosto do Disney + dla studia animacji.

Elemental to tylko jeden z kilku ekscytujących nowych filmów nadchodzących od Pixara. Elio, który opowiada o 11-letnim chłopcu, który zostaje przetransportowany przez galaktykę i wzięty za międzygalaktycznego ambasadora planety Ziemia, ma się ukazać 1 marca 2024 roku. Otrzymamy także kontynuację Inside Out, która jest zaplanowana ma zostać wydany w kinach 14 czerwca 2024 r.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *