Supergwiazda akcji, Dwayne „The Rock” Johnson, ujawnił kolejne spojrzenie na swój nadchodzący świąteczny film, Red One, tym razem ujawniając szczegóły zarówno swojej roli w filmie, jak i możliwej tożsamości złoczyńcy. Korzystając ponownie z mediów społecznościowych, Johnson dzieli się kolejnym zdjęciem zza kulis filmu akcji Amazon Studios, ujawniając, że jego postać będzie dowódcą ELF

„3 nad ranem. Fajny kadr z naszych nocnych ujęć, gdy adrenalina zaczyna szaleć na planie naszego nowego świątecznego filmu zatytułowanego RED ONE” — mówi Johnson w podpisie obok zdjęcia swojej postaci biegnącej w stronę niebezpieczeństwa. Chociaż wiele razy widzieliśmy, jak Johnson ucieka w kierunku niebezpieczeństwa, sprawy stają się interesujące w następnym zdaniu Johnsona, w którym ujawnia szczegóły swojej roli i nazywa Krampusa. „Czasami biegniesz w stronę ognia, a czasem wpadasz… na Krampusa. Wylogowanie. Dowódca ELF krzyczy do mojego przyjaciela i jednego z najlepszych operatorów kamer, jakich Hollywood kiedykolwiek widział, Łukasza Bielana.”

The Rock prowadzący świąteczną szarżę jako dowódca ELF z pewnością ma sens i wyjaśnia, dlaczego na wszystkich dotychczasowych zdjęciach miał na sobie kostium taktyczny. Chociaż trzeba powiedzieć, że w ogólnym wyglądzie Johnsona nie ma nic typowo elfiego, co sugeruje, że w jego historii może być coś więcej. Może kiedyś był tylko człowiekiem? A może wszystkie elfy w Red One to 6’4” 260lbs behemoty?

Co ciekawe, Johnson wspomina o Krampusie w poście. Szczegóły fabuły Red One są obecnie trzymane w tajemnicy, ale czy to możliwe, że Krampus, podobna do demona postać z folkloru, która wcześniej przerażała widzów na dużym ekranie w świątecznej komedii grozy Krampus z 2015 roku, będzie zła? facet w Red One? Tylko czas pokaże, ale jak dotąd wygląda na to, że Red One ładnie się kształtuje, by być idealnym prezentem bożonarodzeniowym, kiedy wyląduje na Prime Video w przyszłym roku.

Czytaj także  Batman: The Doom That Came to Gotham Trailer Finds the Dark Knight Battling Lovecraftian Forces

Red One znajduje JK Simmonsa jako supermocnego Świętego Mikołaja

studia Amazona

To nie pierwszy raz, kiedy Dwayne Johnson odsunął kurtynę Red One, a jego najnowsze ujawnienie pokazuje gwiazdę Spider-Mana: No Way Home, JK Simmonsa, jako postrzępionego, super silnego Świętego Mikołaja. Rola, która z pewnością będzie idealna dla ukochanego aktora i bez wątpienia zachwyci widzów.

Wyreżyserowany przez Jake’a Kasdana, ze scenariuszem napisanym przez Chrisa Morgana i na podstawie oryginalnej historii autorstwa Hirama Garcii, w Red One występują Dwayne Johnson (Czarny Adam), Chris Evans (Avengers: Koniec gry), Kiernan Shipka (Chilling Adventures of Sabrina), Lucy Liu (Kill Bill), Mary Elizabeth Ellis (W Filadelfii zawsze jest słonecznie), Nick Kroll (Don’t Worry Darling), Kristofer Hivju (Gra o tron) i Wesley Kimmel (Księga Boby Fetta) oraz JK Simmons ( Whiplash) w roli Świętego Mikołaja i Bonnie Hunt (Jumanji, Toy Story 4) w roli Pani Mikołajowej.

Red One ma zostać wydany wyłącznie na Amazon Prime Video w samą porę na sezon świąteczny 2023. Projekt jest postrzegany jako nowa świąteczna seria akcji dla platformy streamingowej.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *