Zdjęcia Warner Bros

Wielu fanów DC zauważyło, że od czasu anulowania powrotu Supermana Henry’ego Cavilla, Dwayne Johnson był bardzo cichy na ten temat i na temat przyszłości Black Adama jako części DCU. Po odpowiedzi na szereg twierdzeń, że przestał obserwować konta Czarnego Adama i Warner Bros. na Instagramie, Johnson w końcu przedstawił swój dogłębny pogląd na to, gdzie Czarny Adam znajduje się teraz w serii. Oto, co Johnson miał do powiedzenia po rozmowie z Jamesem Gunnem.

„Chciałem przekazać wam długo oczekiwaną aktualizację Czarnego Adama dotyczącą przyszłości postaci w nowym uniwersum DC. James Gunn i ja połączyliśmy siły, a Czarny Adam nie będzie pierwszym rozdziałem ich historii. Jednak DC i Seven Bucks zgodzili się kontynuować badanie najcenniejszych sposobów wykorzystania Czarnego Adama w przyszłych rozdziałach multiwersum DC.

James i ja znamy się od lat i zawsze kibicowaliśmy sobie nawzajem, aby odnieść sukces. Teraz nie jest inaczej i zawsze będę kibicować DC (i Marvelowi), aby wygrać i WYGRAĆ DUŻO. Znacie mnie, a ja mam bardzo grubą skórę – i zawsze możecie na mnie liczyć, jeśli chodzi o moje słowa. Te decyzje podjęte przez kierownictwo Jamesa i DC odzwierciedlają ich wizję DCU przez pryzmat ich kreatywności.

Po 15 latach nieustannej ciężkiej pracy, by w końcu nakręcić Czarnego Adama, jestem bardzo dumny z filmu, który dostarczyliśmy fanom na całym świecie. Zawsze będę spoglądać wstecz na reakcję fanów na Czarnego Adama z ogromną wdzięcznością, pokorą i miłością. Poszło nam świetnie. Do moich bardzo pełnych pasji i wokalnych fanów gatunku Black Adam/Super Hero – kocham was, DZIĘKUJĘ i ZAWSZE będę was SŁUCHAŁ i zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby zapewnić wam rozrywkę”.

Czy Black Adam rzeczywiście wróci do DCU?

czarny-adam-dwayne-johnson Zdjęcia Warner Bros

Czytaj także  Steven Yeun Joins Marvel's Thunderbolts in a Significant Role

Pomimo pozornie pełnych nadziei perspektyw Johnsona na pojawienie się Czarnego Adama w przyszłości w DC Universe, jego wiadomość brzmi jak pożegnanie z postacią. Jeśli Czarny Adam powróci, jasne jest, że nie będzie to siła napędowa narracji, którą pierwotnie planował.

Premiera kinowa Czarnego Adama mogła nie przynieść takiego sukcesu kasowego, na jaki wielu liczyło, ale jego niedawna premiera w HBO Max sprawiła, że ​​antybohater natychmiast stał się najlepszym filmem na platformie. Zwycięstwo filmu może być niewielkim pocieszeniem, ale po raz kolejny sugeruje, że istnieje wiele filmów, na które fani woleliby poczekać na mały ekran niż wyruszyć do kina.

Jednak fani Johnsona nie powinni być zbytnio zniechęceni, ponieważ aktor już spieszy się do promocji swojego nadchodzącego filmu Apple TV+ Red One i ma wiele innych projektów, takich jak kontynuacje Red Notice, Jungle Cruise i Jumanji, które walczą o jego uwagę . Chociaż wielki sen DC może się już prawie skończyć, moda Dwayne’a Johnsona nadal się toczy.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *