W mitach Dragon Ball nie brakuje potężnych przemian, nie tylko takich jak Goku i Vegeta, ale także innych niezwykle silnych postaci, takich jak Trunks, Gohan i Piccolo – a jeden animowany fanart doskonale oddaje je wszystkie w jedna epicka bitwa.

Chociaż być może najbardziej kultową transformacją w historii Dragon Ball jest przemiana Goku w Super Saiyanina po raz pierwszy (forma, która później rozszerzyła się na SSJ2 i SSJ3 w całej DBZ), przed tą przemianą było o wiele więcej. W rzeczywistości poprzednia transformacja Saiyanina była prawdopodobnie jeszcze bardziej uderzająca niż kultowy już Super Saiyan, forma znana jako Wielka Małpa. Podczas gdy ten okazał się dość krótkotrwały, Dragon Ball GT udowodnił, że nie powinien był zostać zapomniany, ponieważ transformacja Great Ape była integralną częścią osiągnięcia prawdopodobnie najfajniejszej formy w arsenale Saiyanina, Super Saiyanina 4. Przejdź do bieżącego ciągłość Dragon Ball Super i jest jeszcze więcej transformacji wyświetlanych dla wielu różnych postaci, transformacje, które obejmują: Super Saiyan God/Blue, Ultra Instinct/Ego, Beast Gohan i Orange Piccolo. Jak wcześniej wspomniano, w Dragon Ball jest mnóstwo transformacji — a ten fanart zawiera je wszystkie.

W tweecie autorstwa BatmAndrew.art użytkownik zamieścił film przedstawiający ulubione przez fanów postacie Dragon Ball biorące udział w oddzielnych bitwach, które są płynnie edytowane razem, co sprawia wrażenie, jakby każdy z nich uczestniczył w totalnej bójce, pokazując jednocześnie coraz bardziej potężne przemiany. Wideo otwiera się, gdy Goku i Vegeta walczą w swoich podstawowych formach, po czym przechodzą do Super Saiyan 1-3, a następnie w końcu 4, a następnie God, potem Blue i kończąc odpowiednio Ultra Instinct i Ultra Ego. Następnie ta walka po mistrzowsku łączy się z następną, pomiędzy Piccolo i Gohanem, którzy doświadczają podobnego stałego wzrostu mocy, a ich ostateczną transformacją są Beast Gohan i Orange Piccolo. Następnie Future Trunks walczy z Gotenem i Kidem Trunksem, cały czas wzmacniając się w coraz silniejsze formy, aż Goten i Kid Trunks łączą się, by stać się Gotenksem.

Czytaj także  All of Ash's Pokémon Reunite in Poster Celebrating Hero's Retirement

Fanowska animacja Dragon Ball zawiera walki i formy, których nigdy nie pokazano w oryginalnej serii

Podczas gdy ta animacja dla fanów przedstawia ulubionych wojowników Dragon Ball w ich najpotężniejszych postaciach, zapewnia również fanom pewne walki i transformacje, których nigdy nie pokazano w oryginalnej mandze ani anime. Po pierwsze, bitwa między Goku i Vegetą przeskoczyła z ich obu w formach Super Saiyan 4 do walki w Super Saiyan God. Formy obecne w Dragon Ball GT nigdy nie zostały pokazane w Super i vice versa, więc pomysł przejścia Goku i Vegety z SSJ4 do Boga w jednej walce jest zupełnie nowy. Inną bombą w tej animacji jest widok Vegety wzmocnionego do poziomu Super Saiyan 3. Vegeta nigdy nie był w stanie osiągnąć ciągłości Super Saiyan 3, a zanim był wystarczająco silny, ta transformacja stała się nieistotna w porównaniu z Super Saiyański Bóg. Tutaj jednak fani mają szansę zobaczyć go jako SSJ3 w środku epickiej bitwy z Goku.

Od perfekcyjnego uchwycenia największych transformacji Dragon Ball w najbardziej epicki sposób, jaki można sobie wyobrazić, po prześcignięcie anime pod względem tego, co chcą zobaczyć fani, ten fanart to absolutna gratka dla każdego, kto docenia najfajniejsze części mitu Dragon Ball.

Dalej: Frieza jest silniejszy niż Goku, a jeden atak DBZ to potwierdza

Źródło: BatmAndrew.art

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *