Od czasu zerwania z The Oprah Winfrey Show w 2002 roku, dr Phil McGraw stale pojawia się w dziennych programach telewizyjnych, a jego tytułowy talk show rozpocznie się tej wiosny 21. sezonem. Jednak ta seria Dr. Phila będzie ostatnią nową wyprodukowaną, ponieważ McGraw nazywa czas w długiej serii. Chociaż żadne nowe odcinki nie zostaną nakręcone, dystrybutor CBS Media Ventures planuje kontynuować dystrybucję starych odcinków do 2024 roku.

Według doniesień decyzja o zakończeniu programu była wyborem McGrawa. Będąc zaangażowanym w wiele innych programów w ostatnich latach jako producent i prowadząc dwa różne podcasty, 72-latek wydaje się być teraz gotowy do pozostawienia jednej części swojej pracy za sobą, co może być zaskakujące dla wielu, biorąc pod uwagę jego program nadal zbierał najwyższe oceny ze wszystkich dziennych talk show z około 2 milionami widzów na odcinek. W oświadczeniu McGraw powiedział:

„Zostałem pobłogosławiony ponad 25 wspaniałymi latami w telewizji dziennej” – powiedział McGraw w oświadczeniu. „Dzięki temu programowi pomogliśmy tysiącom gości i milionom widzów we wszystkim, od uzależnienia i małżeństwa po zdrowie psychiczne i wychowywanie dzieci. To był niesamowity rozdział w moim życiu i karierze, ale kiedy odchodzę od dnia codziennego, jest o wiele więcej rzeczy, które chciałbym zrobić. Jestem zmuszony nawiązać kontakt z szerszą publicznością, ponieważ mam poważne obawy o amerykańską rodzinę i jestem zdeterminowany, aby pomóc przywrócić jasność celu, a także nasze podstawowe wartości”.

Dr Phil był podstawą dziennej telewizji, ale nie bez kontrowersji

Doktor Fil 2 CBS

Dr Phil McGraw zasłynął jako członek The Oprah Winfrey Show, ale dopiero po kilku latach działalności na własną rękę odcisnął piętno na dziennej telewizji. To jest coś, co trwało przez dwie dekady w telewizji. Jak Steve LoCascio, prezes CBS Media Ventures, powiedział w oświadczeniu po decyzji McGraw o zakończeniu swojego programu:

Czytaj także  Breaking Bad Stars Thank Fans for 15 Years of Support

„Phil jest cenionym partnerem i członkiem rodziny CBS/King World i chociaż jego program może się kończyć po 21 latach, z radością stwierdzam, że nasz związek tak nie jest. Phil zmienił krajobraz dzienny jako siła stojąca za jednym z najpopularniejszych talk show w telewizji dziennej. Planujemy być w „Dr. Współpraca Phila z biblioteką na nadchodzące lata i mile widziane możliwości współpracy w przyszłości”.

Chociaż program McGraw był niezwykle popularny, często był krytykowany za wykorzystywanie gości oraz ich problemy psychiczne i fizyczne, a wywiad z aktorką Shelley Duvall natychmiast zyskał rozgłos. Jednak gdy program dobiega końca, CBS ujawniło, że program dał gościom łącznie 35 milionów dolarów zasobów, aby pomóc im w rozwiązaniu ich problemów. Program zebrał także ponad 30 nagród Daytime Emmy w ciągu ostatnich 21 lat.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *