Disneya

Tegoroczny Super Bowl był trochę dziwny, jeśli chodzi o „duże zwiastuny”, które zwykle przyciągają wydarzenie sportowe, ponieważ tak naprawdę nie miał żadnych. Oprócz nowych zwiastunów takich jak Guardians of the Galaxy Vol. 3, Fast X i The Flash, było kilku znaczących nieobecnych z planu Disneya, z których fani naprawdę nie byli zadowoleni.

Przed nadejściem Super Bowl dwa duże nadchodzące filmy Disneya, które miały otrzymać swoje pierwsze zwiastuny podczas wydarzenia, to remake na żywo Małej Syrenki i Marvel Studios. Jednak, jak sugerowały późniejsze plotki, żaden z filmów się nie pojawił, co spowodowało, że wielu fanów wściekało się w mediach społecznościowych. Sprawdź niektóre z poniższych reakcji:

Podczas gdy The Marvels zawsze był potencjalnym odstającym, ponieważ dwa inne filmy MCU wciąż miały zostać wydane przed powrotem Captain Marvel Brie Larson, Super Bowl wydawało się najlepszym miejscem do debiutu niektórych materiałów z filmu, który ma zostać wydany w lipcu. Jednak seria Marvel została reprezentowana tylko przez najnowszy zwiastun Guardians of the Galaxy Vol. 3.

Jednak jeśli chodzi o Małą Syrenkę, film ma pojawić się w kinach w maju, co sugeruje, że pierwszy pełnometrażowy zwiastun byłby idealnie dopasowany w czasie. Tak się jednak nie stało, a niektóre plotki sugerują, że zwiastun nie pojawi się przez co najmniej kolejny miesiąc. Ponieważ ostateczne prace postprodukcyjne nad filmem mają się zakończyć do końca marca, wygląda na to, że fani będą musieli poczekać trochę dłużej, aby po raz pierwszy naprawdę obejrzeć film.

Kiedy fani po raz pierwszy zobaczą Małą Syrenkę?

Halle Bailey w Małej Syrence Filmowe studia Walta Disneya

Disney wypuścił jeden krótki zwiastun ich nadchodzącego remake’u Małej Syrenki, ale fani desperacko chcą zobaczyć więcej ożywionego świata Ariel. Do tej pory zwiastun zawierał tylko krótkie spojrzenie na Halle Bailey jako tytułową syrenę, ale jak dotąd nie opublikowano żadnych zdjęć żadnej z innych postaci, w tym Króla Trytona Javiera Bardema lub Ursuli Melissy McCarthy.

Czytaj także  David Harbor dokucza Violent Night Cinematic Universe, chce Pedro Pascala i Oscara Isaaca jako zajączka wielkanocnego i wróżkę zębuszkę

Chociaż jest zrozumiałe, że Disney być może chciałby zachować te ujawnienia w tajemnicy nieco dłużej i prawdopodobnie powiązać wydanie zwiastuna z okładką magazynu „World Exclusive”, fani z pewnością nie są zadowoleni z tego, że muszą czekać na zwiastun dłużej niż jakikolwiek inny z innych hitów wydanych mniej więcej w tym samym czasie.

Disney jest obecnie w trakcie przechodzenia wielu zmian w ramach reaktywowanej kadencji Boba Igera, a część cięcia kosztów mogła mieć wpływ na ilość czasu Super Bowl zakupionego przez firmę. W końcu nie ma zbyt wielu zwiastunów Disneya, które mogłyby przyciągnąć większą uwagę podczas Super Bowl, niż w przypadku bezpłatnego wydania zwiastuna na YouTube.

Mała Syrenka zostanie wydana 26 maja, a The Marvels później, 28 lipca.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *