ABC

Wydaje się, że nadzieje na ponowne uruchomienie Desperate Housewives umarły. Wydany w 2004 roku thriller wyprodukowany przez ABC i Cherry Productions stał się hitem dzięki dogłębnemu spojrzeniu na życie na płytkich przedmieściach, z fantastyczną obsadą, intrygującymi postaciami i tajemniczą fabułą, która w każdym odcinku przedstawiała zwroty akcji.

Serial był emitowany przez osiem lat, z 180 odcinkami i ośmioma sezonami, w których wystąpili między innymi Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Eva Longoria, Ricardo Chavira, Brenda Strong, James Denton, Doug Savant, Shawn Pyfrom i Nicolette Sheridan.

Historia skupia się na „normalnym” życiu na przedmieściach grupy zżytych gospodyń domowych, które przybiera mroczny obrót, gdy jeden z ich najbliższych przyjaciół w tajemniczy sposób popełnia samobójstwo. Teraz, próbując uporać się z własnymi gorączkowymi problemami i romantycznym życiem, każdy rok przynosi nową tajemnicę i więcej mrocznych i pokręconych wydarzeń.

Czy zdesperowane gospodynie domowe doczekają się restartu?

Zdesperowane gospodynie domowe Teri Hatcher ABC

Podczas niedawnej rozmowy z E! News, Teri Hatcher wyraziła swoją opinię na temat możliwości ponownego uruchomienia lub odrodzenia serialu w najbliższej przyszłości:

„Nie sądzę, że będzie restart. Myślę, że minęło dużo czasu. Mieliśmy niesamowitych fanów i wiem, że wszyscy w tym programie są naprawdę wdzięczni za podróż. To było piękne miejsce do pracy. rzeczywista Wisteria Lane to prawdopodobnie jeden z najbardziej niesamowitych planów zdjęciowych do pracy. Znajduje się na szczycie wzgórza Universal. Naprawdę widać z niego całe miasto. To wspaniałe miejsce do odwiedzenia. Jej [Andrea Bowen, who played Julie] i moja prawdziwa córka [Emerson Tenney], wszyscy jedliśmy kolację jakieś trzy tygodnie temu, a ona ma 32 lata. Jest najpiękniejszą istotą ludzką i wciąż niesamowitą aktorką. A potem kilka dni temu wpadłem na Marka Mosesa. Więc jest dobrze”.

Poza słowami Hatchera, teraz bardzo często ogląda się odnoszące sukcesy programy telewizyjne, które w przeszłości były wielką sprawą, aby spróbować nowej szansy na ekranie, aby przyciągnąć swoich fanów od samego początku i przedstawić historię nowej publiczności, tak jak produkcje takie jak Dexter: New Blood czy That 90’s Show zrobił to niedawno. Nie byłoby więc niespodzianką, gdyby Desperate Housewives prędzej czy później powróci, zwłaszcza biorąc pod uwagę charakter serialu, który z łatwością mógłby wprowadzić nową generację bohaterów do serii, takich jak restart Gossip Girl.

Czytaj także  Lin-Manuel Miranda zagra Hermesa w Percy Jackson i bogowie olimpijscy

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *