W krwawym i brutalnym świecie Mansaw Man, anime i manga, główny bohater serii, Denji, może dowolnie zmieniać się w dzikiego berserkera o nieokiełznanej sile i umiejętnościach, dzięki temu nowemu fanartowi pokazującemu jego epicką diabelską przemianę w nowy, graficzny i wyjątkowy sposób!

Ostatnio udostępniony w mediach społecznościowych na Instagramie, Shayan Raj (@shayanraj15v) jest kreatywnym talentem, który polega na przesyłaniu prac postaci, które pokazują ich umiejętności jako dobrze zapowiadającego się artysty koncepcyjnego i zapalonego studenta tego medium. Szkicując postacie nie tylko z serii Chainsaw Man, ale także z Wiedźmina, Gwiezdnych wojen, Squid Game i nie tylko, Shayan znajduje również czas na publikowanie oryginalnych grafik, jednocześnie doskonaląc swoje zdolności twórcze z każdym nowym fanartem.

Tytułowy łowca diabłów z Chainsaw Man, Denji, skupia się na doskonaleniu swoich umiejętności hybrydowych, aby zaimponować kolegom w postaci tajemniczej Makimy, niezłomnej Aki i psychotycznego diabła znanego po prostu jako Power, a wszystko to w celu złapania niektórych części ciała NSFW, którymi jest trochę zbyt obsesyjnie. Zdolny do przekształcenia się w istotę, która używa pił łańcuchowych w swoich ramionach i głowie, by z zapałem pokonywać wrogów, Denji musi tylko pociągnąć za linkę w klatce piersiowej – specjalną umiejętność, którą umożliwił jego nieżyjący już diabelski pies, Pochita – i w ciągu kilku sekund , to bieganie, skakanie, krojenie i granie w kości z najlepszymi w okolicy.

Chainsaw Man’s Denji otrzymuje cholernie dobry projekt graficzny

Projekt, który wygląda tak, jakby można go było wydrukować na dowolnej liczbie materiałów promocyjnych Człowieka Piły Łańcuchowej, od koszulek, przez okładki mangi, po domowe wydania wideo, Shayan natychmiast imponuje profesjonalnym stylem graficznym, który wygląda nie do odróżnienia od projektu Denjiego użytego w serialu. Ubarwiony stonowanymi odcieniami, ale uzupełniony plamami fioletowej krwi, żółtymi konturami i szarymi cieniami, Shayan przedstawia Denjiego w pełnym trybie Człowieka Piły Łańcuchowej, gdy stoi nad parą odciętych macek z triumfalnym — i nieco szalonym — spojrzeniem w szeroko otwartej diabelskiej twarzy Hybrydowe oczy. Ilustrując Denjiego na pustym białym tle z kilkoma stylowymi akcentami narysowanymi wokół niego dla uzyskania tekstury, Shayan zdecydował się uszczegółowić Denjiego, a nie resztę kawałka, zmieniając ten fanart w zabawny nowy wygląd bohatera, który konsekwentnie jest na szczycie jego Łowcy Diabłów gra.

Czytaj także  Mt. Lady z My Hero Academia ujawnia najlepszy jak dotąd atak kombinowany w serii

Tak więc, podczas gdy Denji dopiero co rozpoczął swoją krwawą podróż w anime, fani mangi dobrze wiedzą, dokąd zaprowadzą go jego kolejne przygody, a Shayan będzie musiał stworzyć kolejne niesamowite dzieło sztuki, aby podzielić się z rosnącą rzeszą fanów wykładniczo z dnia na dzień. Denji Człowieka Piły Łańcuchowej ma już kultowy projekt, ale z Shayanem Rajem (@shayanraj15v) na czele, dostaje kolejny, który jest równie przewrotnie wyjątkowy, jak atrakcyjny wizualnie.

Dalej: Transformacja Denji Chainsaw Mana w Pixel Perfect Fan Animation

Źródło: @shayanraj15v

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *