Netflixa

Po wcześniejszej roli Kitty Forman w That ’70s Show, Debra Jo Rupp powraca do roli w spinoffie serialu Netflix That ’90s Show. Wraz z Kurtwoodem Smithem jako Red Forman, obaj wracają do tego samego starego domu w Point Place w stanie Wisconsin, ale z zupełnie nową grupą młodych ludzi spędzających czas w piwnicy. Podczas gdy niektóre rzeczy są inne, inne w ogóle się nie zmieniły, a te ostatnie obejmowałyby charakterystyczny śmiech często wypowiadany przez Kitty.

Mówiąc o swoim powrocie do roli w Today, Rupp podzieliła się historią kryjącą się za tym wyjątkowym śmiechem. Wyjaśniła, jak szukała inspiracji u swojej matki, grając postać Kitty Forman po tym, jak została po raz pierwszy obsadzona w That ’70s Show. Ponieważ jej matka miała wstrętny śmiech, Rupp pomyślała, żeby jej postać zrobiła to dla pilota, i skończyło się na tym, że od tamtej pory stał się podstawą Kitty Forman. Z wywiadu:

„Kitty została moją matką w dobry dzień. Naprawdę dobry dzień. Jest bardzo wesoła. I ma bardzo wstrętny śmiech i utknąłem z tym! Zrobiłem to raz w pilocie i utknąłem z tym”.

Po rozśmieszeniu gospodarzy Today, ku ich uciesze, ale nie jej własnej, Rupp podzieliła się tym, co naprawdę myśli o śmiechu bohaterki.

„To TAKIE irytujące! To takie irytujące”.

Ten program z lat 90. przywraca wielu ulubieńców fanów

Michael Kelso (Ashton Kutcher) i Jackie Burkhart (Mila Kunis) na planie Netflixa

Rupp i Smith są jednymi z kilku ulubieńców fanów, których można zobaczyć w nowej serii. Większość oryginalnych członków obsady powraca, w tym Mila Kunis jako Jackie, Ashton Kutcher jako Kelso, Topher Grace jako Eric, Laura Prepon jako Donna i Wilmer Valderrama jako Fez. Pojawią się również inne znajome twarze, takie jak Tommy Chong jako Leo i Don Stark jako Bob Pinciotti. Hyde grany przez Danny’ego Mastersona jest wyraźnie nieobecny, najprawdopodobniej z powodu toczącego się procesu karnego aktora.

Czytaj także  Sukcesja sezon 4: Fabuła, obsada i wszystko, co wiemy

Ten program z lat 90. wprowadzi także nową obsadę, w której wystąpi Callie Haverda jako Leia Forman, wnuczka Reda i Kitty; Ashley Aufderheide jako nastoletnia buntowniczka Gwen; Mace Coronel jako Jay Kelso, początkujący filmowiec i syn Kelso i Jackie; Maxwell Acee Donovan jako Nate, kochający zabawę brat Gwen; Reyn Doi jako Ozzie, otwarcie homoseksualny przyjaciel; oraz Sam Morelos jako Nikki, dziewczyna Nate’a.

Premiera That ’90s Show w serwisie Netflix 19 stycznia 2023 r. Poniżej możesz obejrzeć pełny zwiastun serialu.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *