studia Marvela

Wielu fanów Daredevila było zszokowanych, gdy serial Netflix został odwołany po zaledwie trzech sezonach. Podczas gdy ta decyzja okazała się polegać na tym, że Marvel Studios napina muskuły, aby odzyskać swoje postacie, co nastąpiło po fuzji Foxa i Disneya, co pozwoliło na odzyskanie „zagubionych” postaci, takich jak X-Men i Deadpool. To nie powstrzymało wielu fanów przed złożeniem petycji do Netflix o kontynuację serii. Wśród fanów, którzy nie wiedzieli, co się dzieje z serią i uważali, że serial został anulowany przed czasem, jest Deborah Ann Woll, która grała Karen Page w serialu i nadal czuje, że historia ma więcej do opowiedzenia .

Daredevil wraca teraz na ekrany w nowej 18-częściowej serii na Disney+ pod tytułem Daredevil: Born Again, pasującym tytułem, który sugeruje nowy początek dla niedowidzącego superbohatera, a Charlie Cox ponownie wcieli się w swoją ukochaną rolę . Jednak nie jest jeszcze jasne, czy osoby takie jak Woll powrócą do nowego serialu, czy nie, ale w niedawnym wywiadzie dla podcastu Inside of You z Michaelem Rosenbaumem aktorka podzieliła się swoimi odczuciami na temat zakończenia serialu Netflix. Kiedy zasugerowano, że może wolałaby wrócić do innej ze swoich ról, takich jak True Blood czy The Punisher, powiedziała:

„Powiedziałbym nie, częściowo dlatego, że seria Marvela wydaje mi się niedokończona, ponieważ zostaliśmy anulowani, kiedy myśleliśmy, że będziemy mieć więcej. Jest taka część mnie, która mówiła:„ Miałem więcej do powiedzenia o Karen ”i ja czułem, że jestem w środku tej historii. Podczas gdy True Blood, pomimo wszystkich swoich wzlotów i upadków, triumfów i wad, udało nam się dokończyć. Wiedziałem, że kończymy i mogłem pożegnać się ze wszystkimi Ukradłem coś z planu. Nie udało mi się ukraść niczego z naszego zestawu Daredevil! Nie mogłem pożegnać się z ekipą, ponieważ wszyscy myśleliśmy, że wrócimy. Więc naprawdę chciałbym to odzyskać, i oczywiście nie odzyskałbym tego wszystkiego”.

Czytaj także  Apple TV+’s Pachinko Nominated for Critics Choice Award

Czy Karen Page może być częścią serii Daredevil MCU?

Foggy Nelson i Karen Page powracają w ruchomych plakatach sezonu 2 Daredevil

Oczywiste jest, że jeśli chodzi o Marvel Cinematic Universe, istnieje bardzo niewiele rzeczy, których nie można zrobić i które są niedostępne. Podczas gdy Daredevil nie pozostawił wielu luźnych wątków fabularnych, gdy zakończył się na Netflix, nie ma wątpliwości, że wiele poprzednich obsady chciałoby powrócić do nowego serialu, jednym z nich jest Woll.

Ponieważ Vincent D’Onofrio powrócił już jako Kingpin w Hawkeye i ma powrócić zarówno w Echo, jak i Daredevil: Born Again, nie ma powodu sądzić, że Woll nie powróci do swojej roli Karen Page, gdy serial pojawi się na Disney+ w 2024 roku, mimo że obecnie twierdzi, że nic nie wie o serialu i nie została poproszona o zwrot. Rozumiemy, że te zaprzeczenia są dość stare, jeśli chodzi o projekty Marvela, więc jej fani będą musieli poczekać i zobaczyć, czy powróci mile widziana i czy ktoś jeszcze do niej dołączy.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *