20th Century Fox

Ogłoszenie, że Hugh Jackman ponownie wcieli się w rolę Wolverine’a w Deadpool 3, otworzyło wrota spekulacji na temat tego, kto jeszcze może pojawić się w długo oczekiwanym filmie MCU. Teraz wydaje się, że Patrick Stewart mógłby kontynuować swój występ w Doctor Strange in the Multiverse of Madness z jeszcze jednym powrotem jako Charles Xavier, znany również jako profesor X. Chociaż z pewnością miałoby sens, aby profesor X pojawił się w filmie, biorąc pod uwagę jego długi związek z Wolverine Hugh Jackmana, wydaje się, że Stewart teraz tylko czeka na wezwanie do dołączenia do filmu. Powiedział ComicBook.com:

„Kazano mi być w gotowości. Nic więcej nie wiem, szczerze mówiąc.

Dla wielu fanów będzie to na razie więcej niż wystarczające, ale otworzyło to o wiele więcej pytań o to, jak historia Deadpoola i Wolverine’a wpasuje się w narrację MCU. Biorąc pod uwagę, że lider X-Men Patricka Stewarta zmarł już trzy razy na ekranie – w X-Men: The Last Stand, Logan i Doctor Strange in the Multiverse of Madness – powrót jeszcze raz tylko po to, by spotkać się ponownie z jego śmiercią.

Deadpool 3 jest już w fazie produkcji, a zdjęcia mają się rozpocząć jeszcze w tym roku. Pojawienie się Patricka Stewarta w Multiverse of Madness nie było dokładnie utrzymywane w tajemnicy, więc czy potencjalna rola w Deadpool 3 zostanie równie szybko potwierdzona, będziemy musieli poczekać i dowiedzieć się.

Powrót Wolverine’a Hugh Jackmana był jedną z największych niespodzianek ubiegłego roku

Deadpool-Wolverine-Reynolds-Jackman @VancityReynolds

Podczas gdy Hugh Jackman i Ryan Reynolds wielokrotnie dokuczali na temat możliwości spotkania tej pary w filmie Marvela, związek między parą często utrudnia ustalenie, kiedy mówią poważnie, a kiedy po prostu ciągną za sznurki. nogi siebie lub swoich fanów. Fani byli oszołomieni, gdy ogłoszenie powrotu Wolverine’a zostało ogłoszone w najbardziej odrzutowy sposób, ale gdy z czasem pojawiło się więcej informacji, stało się jasne, że Jackman z pewnością ma ochotę na jeszcze jedną rundę jako postać. Wcześniej powiedział:

Czytaj także  Actress Hong Chau Gets into Character and Discusses Her Busy 2022

„Naprawdę myślałem, że skończyłem. Byłem z tym pogodzony. Codziennie pytano mnie, czy to w wywiadach, czy dzwoniąc do mnie Ryana Reynoldsa:„ Czy możemy to zrobić jeszcze raz? Mówię: „Nie, skończyłem”. Ktoś powiedział mi, myślę, że to była Deb, ona jest moją żoną, powiedziała: „Wiesz, po tym, co tak naprawdę chcesz robić?” A dzień później jechałem w dół i pomyślałem: „Czego chcę?”. I przyszło mi to do głowy, ponieważ kiedy myślę o sobie, Ryanie, Deadpoolu i Wolverinie, którzy są klasycznymi rywalami z komiksów, jest też dynamika, której tak naprawdę nigdy wcześniej nie musiałem robić jako Wolverine.

Fani wciąż mają trochę czasu, aby zobaczyć, jak Deadpool 3 trafi do kin, a jego obecna data premiery jest ustalona na listopad 2024 r.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *