Prime Video/przydrożne atrakcje

Kolejny projekt filmowca Davida O. Russella został przygotowany do sprzedaży na Europejskim Rynku Filmowym, a biorąc pod uwagę zaangażowany talent, znalezienie potencjalnych nabywców nie powinno być zbyt trudne. Keke Palmer (Nope) i Sacha Baron Cohen (Borat) zagrają główne role w kolejnym filmie Russella, zatytułowanym Super Toys. Russell napisał scenariusz i ma wyreżyserować, podczas gdy Charls Roven będzie produkował dla Atlas Entertainment wraz z Matthew Budmanem dla Dreamcrew Entertainment.

Ujawniono również kilka szczegółów na temat Super Toys, a w raporcie zauważono, że obaj aktorzy grają „odlotowych przedstawicieli handlowych zabawek z lat 70. w misji życia i śmierci, aby ocalić siebie, swoje małżeństwo i 12-letnią… starsza córka podczas podróży po Ameryce Środkowej”.

Palmer zebrała wiele pochwał za rolę w filmie Jordana Peele’a Nope, który pojawił się w kinach w zeszłym roku. Aktorka Barbershop zagrała także w thrillerze kryminalnym Alice w tytułowej roli i pracowała jako lektorka w spinoffie Disneya Toy Story Lightyear. Palmer pracował nad reżyserskim debiutem Aziza Ansariego Being Mortal, chociaż produkcja jest obecnie wstrzymana i nie jest jasne, kiedy zdjęcia zostaną wznowione. Palmer był także niedawno gospodarzem programu Saturday Night Live i udzielał głosu w nowych programach animowanych Human Resources i The Proud Family: Louder and Prouder.

Baron Cohen może być najbardziej znany ze swojej postaci Borata, a niedawno ponownie wcielił się w tę rolę w grudniu w Kennedy Center Honours w specjalnym występie. Zagrał w kontynuacji Borat After Moviefilm z 2020 roku, powracając po swoim pierwszym filmie, Borat z 2006 roku . W ostatnich latach aktor pojawił się także w serialu Szpieg i pracował jako lektor w przebojowym filmie Disneya Luca. Został także obsadzony w nadchodzącym miniserialu Apple TV Disclaimer, obok Cate Blanchett i Kevina Kline’a.

David O. Russell przygotowuje swój następny film po Amsterdamie

Amsterdam (2022) Obsada Studia XX wieku

Czytaj także  Matthew McConaughey Says a Fortune Teller Convinced Him to Do How to Lose a Guy in 10 Days

Nominowany do Oscara filmowiec, David O. Russell, znany jest z realizacji takich hitów jak The Fighter, Silver Linings Playbook i American Hustle. Joy, film wyemitowany przez Russella w 2017 roku, również zebrał duże pochwały, przynosząc główną gwiazdę Jennifer Lawrence nominację do Oscara i nagrodę Złotego Globu.

Kontynuacją tego Russella był zeszłoroczny Amsterdam, który szczyci się szczególnie mocną obsadą, w skład której wchodzą takie nazwiska jak Christian Bale, Margot Robbie, John David Washington, Mike Myers, Chris Rock, Zoe Saldana, Anya Taylor-Joy, Taylor Swift, Rami Malek, Robert De Niro i nową nominowaną do Oscara Andreę Riseborough. Jednak nawet przy zaangażowaniu tak wielkich nazwisk film zatankował w kasie.

Data premiery Super Toys nie jest jeszcze ustalona.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *