David Harbour wcieli się ponownie w rolę Jima Hoppera w nadchodzącym piątym i ostatnim sezonie Stranger Things, a aktor zaoferował teraz aktualizację ostatniego występu serialu. Hopper przeżył nie lada przygodę w czwartym sezonie, walcząc na miecze z potworami z Upside Down, uciekając z rosyjskiego więzienia, a na koniec całując postać Winony Ryder, Joyce. Co zatem przyniesie sezon 5 Stranger Things dla naszego nieustraszonego bohatera?

„Mam pewne wyobrażenie o kształcie i strukturze oraz o tym, co jest ogólnie rzecz biorąc, ale nie mam jeszcze zbyt wielu szczegółów. [the Duffer Brothers] zajmij się tym. Każdego sezonu mam swoje pomysły na temat tego, przez co chciałbym, aby przeszedł – wysyłam im e-mail – i często bardzo na to reagują. Ale nie mam jeszcze pełnego scenariusza do odcinka 1.”

Rozmawiając z Total Film, Harbour może obecnie nie znać szczegółów dotyczących 5. sezonu Stranger Things, ale ufa twórcom, że zrobią to, co najlepsze. Jeśli chodzi o pomysły Harboura, czuje, że po tym wszystkim, przez co przeszedł, Hopper zasługuje na pokojowe zakończenie.

„To zabawne. Wierzę w fundamentalną moralność opowiadania historii, a postacie powinny dostać to, na co zasługują. Co jest bardziej złożone niż tylko uśmiechy. Ale z pewnością uważam, że Hopper to ktoś, kto wiele przeszedł. Myślę, że zasługuje na pokój, więc chciałbym zobaczyć, jak to się udało. Ale prawdziwe pytanie, które musisz sobie zadać, brzmi: czy Duffers Dickensa? Czy są w stylu kafkowskim? Czy wierzą w wielki obiad z indyka pod koniec Opowieści wigilijnej? Zastanawiam się sam, wiesz? Jestem bardzo ciekawa, jak to się rozwinie.

David Harbour ma nadzieję na spinoff Hopper

Netflix

Podczas gdy Stranger Things sezon 5 ma zakończyć iterację Hoppera Davida Harboura, aktor ma nadzieję, że zobaczy spinoff na początku roku. Spin-offy Stranger Things są już w fazie rozwoju i chociaż nie znamy jeszcze żadnych szczegółów, Harbour już wie, kogo chciałby zobaczyć w roli młodego Jima Hoppera w serii prequel. Po zrzuceniu imion Euphoria Jacob Elordi, Harbour dodał: „W tym momencie myślę, że Hopper jest postacią, która może istnieć niezależnie ode mnie. Jeśli chcą cofnąć się w czasie, do przodu w czasie… Chciałbym zobaczyć innego aktora zagraj w Hoppera i zobacz, co mogą do tego wnieść”.

Czytaj także  Najbardziej zabójczy złoczyńcy „Teen Wolf” według siły

Na razie fani Stranger Things czekają na piąty i ostatni sezon, który obiecuje przywrócić wszechmocną Vecnę, skupiając się na Willu Byers. „Will będzie ważną częścią i skupieniem, to naprawdę wszystko, co mogę powiedzieć o sezonie 5 w jego podróży” – ujawnił Matt Duffer. „Zaczynamy dostrzegać jego dorastanie, naprawdę. Co było wyzwaniem dla z wielu powodów, z których część jest nadprzyrodzonych. Ale zaczynasz widzieć, jak sam sobie radził.

W rolach głównych: Winona Ryder, David Harbour, Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Sadie Sink, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Joe Keery, Maya Hawke, Priah Ferguson, Brett Gelman, Matthew Modine i Paul Reiser, pierwsze cztery sezony Stranger Things są już dostępne w serwisie Netflix.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *