Aktor David Harbor zdradził swoje plany dotyczące filmowego uniwersum Violent Night – i dokładnie wie, kogo dodałby do listy świątecznych postaci obok swojej dzikiej wersji Świętego Mikołaja. Rozmawiając z Digital Spy, Harbour wezwał gwiazdę The Mandalorian, Pedro Pascala i aktora Marvela, Oscara Isaaca, aby dołączyli do niego odpowiednio jako Zajączek Wielkanocny i Zębowa Wróżka.

– Musimy złapać Pedra [Pascal] i Oskar [Isaac] zagrać Zajączka Wielkanocnego i Zębową Wróżkę w następnej iteracji: kinowym uniwersum Świętego Mikołaja z bandą „tatusiów” jako wyimaginowanych stworzeń”.

To, co Harbour ma na myśli, brzmi jak wersja akcji na żywo tego, co DreamWorks Animation zrobiło z takimi postaciami jak Święty Mikołaj i Zajączek Wielkanocny w Rise of the Guardians z 2012 roku, co zasadniczo zmienia ukochane postacie w zespół Avengers. Jednak nie ma wątpliwości, że wersja Violent Night byłaby znacznie bardziej brutalna.

Pomysł filmowego wszechświata Violent Night jest z pewnością interesujący, z sugestią zarówno Pedro Pascala jako Zajączka Wielkanocnego, jak i Oscara Isaaca jako Zębowej Wróżki, stojących obok siwego, przesiąkniętego krwią Świętego Mikołaja z Harbour, wyczarowującego wszelkiego rodzaju ekscytujące obrazy. Szczerze mówiąc, sam pomysł Świętego Mikołaja, Zajączka Wielkanocnego i Zębowej Wróżki granych przez tych trzech aktorów i w tym samym duchu co Violent Night powinien wystarczyć, aby studio zazieleniło projekt.

Gwałtowna noc trafi do kin w samą porę na święta

87 North Productions

Violent Night przedstawia niezbyt wesołego świętego Nicka granego przez Davida Harboura podczas trudnej Wigilii. W tym niekonwencjonalnym filmie bożonarodzeniowym Święty Mikołaj z Harbour sięga do worka i wyciąga ciężkie działa po tym, jak zespół elitarnych najemników włamuje się do bogatej rodzinnej posiadłości w Wigilię Bożego Narodzenia, biorąc wszystkich w środku jako zakładników. Ale drużyna nie jest przygotowana na niespodziankę: Święty Mikołaj jest na terenie i ma zamiar pokazać, dlaczego ten Nick nie jest święty.

Czytaj także  Brendan Fraser Says 'Sign Me Up' for Another The Mummy Sequel

„Wszyscy siedzimy i opowiadamy naszym dzieciom, że jakiś duży, gruby, wesoły facet w czerwonym garniturze schodzi przez komin, zjada ciastka i daje ci prezent, ale kim jest ten facet? Jak on dostaje się do twojego domu? Co on naprawdę zamierza?” Harbour powiedział niedawno o przeniesieniu tego innego Świętego Mikołaja na duży ekran. „Więc, na pierwszy rzut oka, jasne, zaczynam od tego samego starego:„ Nie powinien dźgać ludzi laską cukrową. To niedorzeczne. Ale kiedy naprawdę zaczynasz zagłębiać się w sedno i sedno tego, kim była ta osoba, ma to całkowity sens.

Twórcy Johna Wicka Violent Night wyreżyserował Tommy Wirkola (The Trip, Dead Snow) na podstawie oryginalnego scenariusza napisanego przez Pata Caseya i Josha Millera. W Violent Night występują John Leguizamo (Encanto, John Wick: Rozdział 2), Beverly D’Angelo (National Lampoon’s Vacation, Vacation), Alex Hassell (Tragedia Makbeta), Alexis Louder (Copshop), Edi Patterson (The Righteous Gemstones), Cam Gigandet (Zmierzch, Bez wyrzutów sumienia) i André Eriksen (Wikingowie) wraz z Davidem Harborem jako Święty Mikołaj.

Violent Night ma zostać wydany w Stanach Zjednoczonych 2 grudnia 2022 roku przez Universal Pictures.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *