Telewizja 20

W latach 90. serial science-fiction Z Archiwum X podbił świat. Serial podążał za ukochaną dwójką agentów specjalnych FBI, Foxem Mulderem i Daną Scully, którzy badali niewyjaśnione przypadki i potencjalne spiski rządowe. Sukces serialu ostatecznie doprowadził do powstania filmów, seriali spin-off i ostatecznie krótkotrwałego odrodzenia, czyniąc The X-Files jednym z najdłużej emitowanych seriali science fiction w telewizji. Niedawno, podczas wywiadu dla podcastu The Discourse, gwiazda X-Files, David Duchovny, ujawnił, czy kiedykolwiek rozważy powrót do swojej kultowej postaci.

Początkowo aktor/reżyser/scenarzysta mówił o niektórych swoich ostatnich projektach, takich jak film The Estate i niedawno wydana powieść graficzna Kepler, z których ostatnia czerpie inspirację z Planet of the Apes. Nic dziwnego, że Duchovny’emu zadano również pytania dotyczące Archiwum X i tego, czy kiedykolwiek rozważy przywrócenie Foxa Muldera.

„Naprawdę nie mogę odpowiedzieć na to pytanie” – powiedział Duchovny w odniesieniu do przywrócenia swojej postaci. „Dla mnie, kiedy wracam, zawsze jest tak:„ Cóż, jakie są historie? Jaki jest powód, dla którego jestem w tym momencie? Chodzi mi o to, że istnieje wiele powodów, by być. Jednym z nich może być to, że ludzie chcą to zobaczyć. Innym może być ten Chris [Carter] albo ktoś, kogo Chris zna i lubi, mówi: „Och, mam historię do opowiedzenia! Sprawdź to – w ten sposób moglibyśmy to teraz zrobić”. Nie ma świata, w którym po prostu wracamy i robimy to tak, jak robiliśmy to wcześniej, ponieważ świat się zmienił”.

David Duchovny rozważałby powrót do Archiwum X tylko w określonych okolicznościach

Z Archiwum X: Drive, David Duchovny i Bryan Cranston Telewizja 20

Duchovny zauważył, że byłby skłonny rozważyć powrót, gdyby kolejne odrodzenie serii przyniosło coś nowego. Gwiazda Ewolucji powiedziała: „Jak się z tym zmienimy? Gdybyś mógł przedstawić mi ofertę i powiedzieć:„ Zróbmy to teraz w ten sposób ”, co jest rodzajem tego, jak wróciłem do poprzedniego czasu. I byłem jak , „Pozwól, że spróbuję”. Zagrasz faceta po trzydziestce i sześćdziesiątce. To interesujące wyzwanie, ale nie chcesz grać w ten sam sposób. Nie chcesz opowiadać tych samych historii, ponieważ staje się to trochę dziwne i nieprzyzwoite. Nie chcesz być [Rolling] Stones wciąż pisze o całowaniu się z dziewczynami na tylnym siedzeniu samochodu, kiedy mają osiemdziesiąt lat. To znaczy, mógłbyś to zrobić i zarobić na tym dużo pieniędzy, ale część ciebie umarłaby”.

Czytaj także  Prince Harry Goes on Good Morning America to Talk About Spare

Uwagi Duchovny’ego na temat jego postaci z Archiwum X są szczególnie podobne do wypowiedzi jego byłej współpracowniczki, Gillian Anderson, która niedawno wyjaśniła swoje poprzednie komentarze, mówiąc, że skończyła grać partnerkę Foxa Muldera, Danę Scully. Anderson powiedziała Variety (za pośrednictwem ScreenRant), że rozważy powrót, jeśli X-Files zmieni sytuację. „Aby w ogóle rozpocząć tę rozmowę, musiałby istnieć zupełnie nowy zestaw pisarzy, a pałeczka musiałaby zostać przekazana, aby wydawało się, że jest nowa i postępowa”.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *