Obrazy uniwersalne

Reżyser M. Night Shyamalan nie może wystarczająco pochwalić gwiazdy Knock at the Cabin, Dave’a Bautisty, nazywając jego występ w nadchodzącym horrorze „jednym z najlepszych występów roku”. Shyamalan raczył Comicbook.com szczegółami rozmowy, którą odbył ze swoimi przyjaciółmi na temat Bautisty, a towarzysze obiadu reżysera nie wierzyli, że były zapaśnik naprawdę może być tak dobry. Cóż, według Shyamalana, absolutnie tak.

„Bautista jest – cóż, byłem na obiedzie z kilkoma przyjaciółmi, a oni mówili:„ Jak się ma Dave Bautista? Zapaśnik, prawda? To szalone! Jak było? A ja na to: „Zagrał w tym filmie jeden z najlepszych występów roku”. A oni byli jak „Hahaha!” A ja na to: „Nie… nie ma żartów, po prostu daję ci to prosto. Ten koleś to przyniósł”. Właściwy facet. Właściwa rola. Właściwy moment w jego życiu. Po prostu zrobił to, co masz nadzieję, że wszyscy aktorzy zrobią dla ciebie, czyli po prostu był całkowicie bezbronny, całkowicie oddał się w moje ręce i powiedział: „Ufam ci”. I z tego powodu czułem, że tak bardzo potrzebuję wydobyć piękno tego, kim jest jako istota ludzka. Po prostu cudowna chwila ”.

Oparty na powieści Paula G. Tremblaya The Cabin at the End of the World z 2018 roku, Knock at the Cabin zaczyna się od rodziny udającej się na wakacje do odległej chaty. Niedługo po przybyciu młoda dziewczyna i jej rodzice zostają wzięci jako zakładnicy przez czterech uzbrojonych nieznajomych, którzy żądają, aby rodzina dokonała nie do pomyślenia wyboru, aby zapobiec apokalipsie.

Materiał filmowy z Knock at the Cabin z pewnością drażni zmianę tempa dla gwiazdy Guardians of the Galaxy, z jego masywną sylwetką ukrywającą torturowanego mężczyznę, który naprawdę wierzy, że robi właściwą rzecz. Opierając się na słowach Shyamalana, brzmi to jak Knock at the Cabin, a występ Bautisty w nim będzie wyraźnym wydarzeniem 2023 roku.

Czytaj także  George of the Jungle's Brendan Fraser Recalls the Biggest Complaint He Received from Parents

Dave Bautista chce przejść w kierunku bardziej dramatycznych ról w przyszłości

Dave Bautista w Diunie (2021) Warner Bros.

Jego rola w Knock at the Cabin będzie prawdopodobnie pierwszym dużym krokiem w kierunku bardziej dramatycznych ról dla Dave’a Bautisty. Aktor, który jest obecnie najbardziej znany z roli Draxa w serii Guardians of the Galaxy, potwierdził teraz, że nadchodzące Guardians of the Galaxy Vol. 3 będzie jego ostatnim występem w MCU. I nie może się doczekać, aby zostawić za sobą głupotę i kontynuować swoją aktorską spuściznę.

„Jestem bardzo wdzięczny za Draxa. Kocham go” – powiedział Bautista o swoim ostatnim występie jako Drax. „Ale jest ulga [that it’s over]. To wszystko nie było przyjemne. Ciężko było grać tę rolę. Proces makijażu mnie powalił. I po prostu nie wiem, czy chcę, aby Drax był moim dziedzictwem – to głupi występ, a ja chcę robić bardziej dramatyczne rzeczy”.

Bautista często mówił o swoim pragnieniu doskonalenia swojego rzemiosła, a role w Blade Runner 2049 i Dune już demonstrują jego talent. Stanie się szanowanym aktorem jest wyraźnie ważne dla byłego zapaśnika, który niedawno stwierdził, że nie chce niczego innego, jak tylko być postrzeganym jako następny The Rock. „Nigdy nie chciałem być kolejnym Rockiem” — powiedział. „Po prostu chcę być dobrym pieprzonym aktorem. Szanowany aktor”.

Dave’a Bautistę można obecnie zobaczyć jako członka znakomitej obsady filmu Glass Onion: A Knives Out Mystery, który jest teraz dostępny do transmisji dzięki uprzejmości serwisu Netflix.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *