Dave Bautista nie ukrywał, że Guardians of the Galaxy Vol.3 będzie jego ostatnim występem w Drax the Destroyer, ale to nie znaczy, że nie jest w pełni zaangażowany w uczynienie filmu wielkim sukcesem. Promując swój nowy film „Knock at the Cabin”, Bautista rozreklamował najnowszy dodatek do serii Guardians, nazywając go najlepszym z trylogii. Podczas wywiadu z Uproxx zapaśnik, który stał się aktorem, powiedział:

„To bardzo emocjonalne. Jest emocjonalne, jest mroczne, głębokie i inspirujące. Myślę, że to będzie coś specjalnego… Oczywiście, nie widziałem tego i zawsze tak się czuję za każdym razem. być najlepszym, albo Guardians 2 miało być najlepsze. A po przeczytaniu scenariusza, byciu w tym filmie i nakręceniu go, jest po prostu o wiele lepiej. Jest o wiele lepiej, o wiele głębiej. To o wiele więcej osobisty. A ten film ma tak ogromne inspirujące przesłanie, ale myślę, że to będą najlepsi Strażnicy. Myślę, że w przeciwieństwie do wielu serii, odchodzimy z najlepszymi. Nie zostaliśmy rozwodnieni, ponieważ „ poszliśmy razem, ale myślę, że wyjeżdżamy z naszym najlepszym filmem”.

Przez dziesięciolecia trylogie były dobrze znane głównie z tego, że dostarczały niektóre ze swoich najsłabszych pozycji w trzeciej części. Jednak Marvel Studios z pewnością przeciwstawiło się temu trendowi dzięki filmom takim jak Captain America: Civil War, Thor Ragnarok i Spider-Man: No Way Home, dostarczając swoje pod-franczyzy najlepiej z tymi trzecimi filmami. Wygląda na to, że będzie to kontynuowane w tym roku w Ant-Man and the Wasp i Guardians of the Galaxy Vol.3.

Guardians of the Galaxy Vol.3 będzie końcem ery w MCU

Obsada Strażników Galaktyki 3 studia Marvela

Podobnie jak śmierć Tony’ego Starka i koniec historii Steve’a Rogersa w Avengers: Endgame, Guardians of the Galaxy Vol.3 ma dostarczyć ostatni akt kilku członkom grupy bohaterów. Mając zagwarantowane odejście Bautisty, aktor wyraził niedowierzanie w to, jak bardzo stała się to historia, która przyciąga nagłówki. Powiedział:

Czytaj także  James Marsden błyszczy u boku Amy Adams w pierwszym klipie z filmu Odczarowani

„Tak, to dziwne. Nie wiem, dlaczego to jest jak wiadomość. Więc to jest mój siódmy film jako Drax i trzeci Guardians. To była jak nasza trylogia. Wszyscy się zapisaliśmy, żeby zrobić trylogię, i myślę, że to będzie ostatnia wersja naszych Strażników Galaktyki. Trudno (odejść), ale już czas. To idealne wyjście. Mieliśmy te idealne łuki postaci i takie zakończenie z bajki. ciągle wiąż to ze sposobem, w jaki zakończyłem swoją karierę wrestlingową. Zakończyłem to w notatce z bajki i nigdy bym nie wrócił i nie splamił tego. I tak samo jest z Draxem. Muszę tylko zakończyć w idealny sposób. Chciałbym nigdy nie zapisuj się do innej pracy jako Drax tylko po to, by dostać wypłatę. Zniszczyłbym to i nie zrobię tego ”.

Guardians of the Galaxy Vol.3 pojawi się w kinach jeszcze w tym roku, 5 maja.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *