CW

Obsada The Flash zaczyna żegnać się z serialem. Oczywiście wielu zna Danielle Panabaker z różnych filmów Disneya, takich jak Sky High czy Stuck in the Suburbs. Mimo to zdecydowana większość rozpoznaje ją za rolę Caitlin Snow w przebojowym serialu The CW jako istotną część zespołu Granta Gustina, Barry’ego Allena.

W rzeczywistości aktorka miała okazję ożywić alternatywną wersję swojej postaci, Killer Frost; złoczyńca, który stał się bohaterką. A gdy serial zbliża się ku końcowi wraz z nadchodzącym dziewiątym sezonem, Danielle zaczyna żegnać się z rolą, która na zawsze naznaczyła jej karierę.

Za pośrednictwem swojego konta na Instagramie Panabaker udostępniła wideo przedstawiające niektóre momenty Frosta w całej serii, ujawniając, że zbliżają się już ostatnie dni kręcenia, co z pewnością będzie bardzo emocjonalne dla zespołu pracującego nad serialem od prawie 10 lat.

Flash dołączył do Arrow w The CW w 2014 roku, tworząc Arrowerse, telewizyjny wszechświat oparty na postaciach DC Comics, który później powitał Supergirl, DC’s Legends of Tomorrow, Black Lightning i Batwoman, a także Supermana. & Lois, która w końcu oderwała się od tego kanonu i buduje własną markę.

Czy Killer Frost pojawi się w ostatnim sezonie Flasha?

Zabójczy Mróz Dystrybucja telewizji Warner Bros

Prosta odpowiedź brzmiałaby „nie”, ponieważ postać zmarła w ósmym sezonie serialu. Jednak nie byłby to pierwszy raz, gdy serial przywraca kogoś, o kim sądzono, że nie może wrócić. Dlatego szanse na ponowne zobaczenie alter ego Caitlin istnieją.

W każdym razie Panabaker będzie częścią odcinków ze swoją regularną postacią, towarzysząc Gustinowi i Candice Patton jako Iris West. Ponadto dziewiąty sezon przywróci kilku starych znajomych, takich jak między innymi Oliver Queen, John Diggle, Wally West, Bloodwork, Rick Cosnett, Matt Letscher i Jessica Parker Kennedy.

Czytaj także  Finn Wolfhard on Stranger Things Ending: 'It's Sad But It's Necessary'

Wielką oczekującą tajemnicą jest powrót Carlosa Valdesa jako Cisco Ramon, który stał się jedną z ulubionych postaci fanów, ale opuścił serial w sezonie numer 7. W tej chwili nie ma potwierdzenia jego powrotu, ale fani mają na niego nadzieję pojawić się nawet na krótko, aby wszyscy członkowie oryginalnego zespołu Flash byli obecni podczas ostatniego przejazdu Scarlet Speedster.

Premiera finałowego sezonu Flasha w The CW w środę, 8 lutego o godz.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *