Starz

Ludzie w Starz zmienili zdanie co do dalszych działań z Niebezpiecznymi związkami. W zeszłym miesiącu poinformowano, że serial został przedłużony na sezon 2 przed premierą serialu. Jednak po sześciu odcinkach pierwszego sezonu Deadline informuje, że Starz anulował serial. Pozostałe odcinki ośmioodcinkowego sezonu pierwszego roku serialu zostaną wyemitowane zgodnie z planem, a premiera finału 1 stycznia 2023 r.

Nie cała nadzieja jest stracona dla fanów, którzy chcą zobaczyć drugi sezon, ponieważ zespół odpowiedzialny za serial podobno szuka go w innych możliwych domach. Być może lepiej wypadnie poza Starz, gdzie oglądalność nie była imponująca. Miał swoją premierę z oceną 0,03 w kluczowym demo 18-49 z łączną liczbą 88 000 widzów. Oglądalność spadła do 0,02 z 52 000 widzów do końca miesiąca. W raporcie zauważono, że Niebezpieczne związki miały przyciągnąć większość widzów za pośrednictwem aplikacji Starz i chociaż liczby te nie zostały ujawnione, nie mogą być tak wysokie, jak oczekiwano.

Kiedy program został odnowiony, szefowa oryginalnego programu Starz, Kathryn Busby, opisała go jako „uzależniający, prowokujący i pięknie wyrenderowany” program telewizyjny. Zauważając, że widzieli wielki potencjał w serialu, który teraz nie działa tak dobrze, Busby powiedział również, że Starz był „przekonany, że do końca pierwszego sezonu widzowie będą pragnęli więcej intryg i uwodzenia”.

O tym, jak potoczyłby się sezon 2, producent wykonawczy Colin Callender również droczył się: „Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy podzielić się wspaniałą wizją Harriet Warner na sezon 2, w którym nasz świat się rozszerzy, a relacje między naszymi postaciami pogłębią się na nowe, ekscytujące i niebezpieczne sposoby. ”.

Niebezpieczne związki nie posuną się naprzód w Starz

Niebezpieczne związki Obraz 1 Starz

Serial oparty jest na powieści Pierre’a Choderlosa de Laclosa pod tym samym tytułem, a adaptację serialu telewizyjnego dla Starz opracowała Harriet Warner. Warner i Callendar są producentami wykonawczymi wraz z Tonym Krantzem, Bethan Jones, Scottem Huffem i Christopherem Hamptonem. W Dangerous Liaisons występują Nicholas Denton, Alice Englert, Hakeem Kae-Kazim, Hilton Pelser, Kosar Ali, Nathanael Saleh, Paloma Faith i Maria Friedman.

Czytaj także  Odcinki „Gabinet osobliwości Guillermo del Toro” są klasyfikowane, od niechlujnych po oszałamiające

Oficjalny logline dla serii brzmi:

„To nowoczesne spojrzenie na klasyczną historię prowadzi widzów przez cud i przerażenie, piękno i degradację, uwodzenie i oszustwo w przedrewolucyjnym Paryżu. Zmuszeni do naprawienia krzywd z przeszłości, przetrwanie młodej pary zależy od ich umiejętności uwodzenia i manipulowania nie tylko francuską szlachtą, ale także sobą nawzajem… Ich historia miłosna, która się powtarza, jest sercem serii . To nie miłość… to wojna”.

Przedostatni odcinek Dangerous Liaisons będzie miał swoją premierę 18 grudnia, a następnie finał sezonu, który posłuży jako finał serialu, jeśli serial nie zostanie odebrany gdzie indziej, debiutując 1 stycznia 2023 roku.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *