Netflixa

Netflix DAHMER – Monster: The Jeffrey Dahmer Story był wielkim hitem dla streamera, przyciągając niezwykle wysoką oglądalność, stając się jednym z najczęściej oglądanych programów wszechczasów. Ale przy tak dużej uwadze pojawiło się wiele reakcji, ponieważ serial stworzony przez Ryana Murphy’ego i Iana Brennana nie był pozbawiony kontrowersji. Obejmuje to niektórych członków rodzin ofiar Jeffreya Dahmera, którzy wyrażają niezadowolenie z serialu, a także członek ekipy, który twierdzi, że miał złe doświadczenia za kulisami pracy nad nim.

Podczas gdy Evan Peters prowadził obsadę jako tytułowy kanibal, Keyla McNeely pojawiła się także w serialu jako Dorothy Staughter. W rozmowie z TMZ McNeely mówi, że miała „wspaniałe doświadczenie” pracując nad serialem. Przyznaje jednak, że będą ludzie, którzy będą zdenerwowani tak samo, jak inni, którzy pokochają serial, zauważając, że „nie można zadowolić wszystkich”. Aktorka wyjaśnia następnie, jaką ma nadzieję, że widzowie wyciągną wnioski z tragicznych zabójstw, a może nawet pomoże to zapobiec powtórzeniu się historii. Jak mówi McNeely:

„Niektórzy ludzie nawet nie wiedzieli o Jeffreyu Dahmerze. Nie wiedzieli, że większość jego ofiar to czarni mężczyźni i myślę, że to naprawdę ważne, aby to podkreślić. Bardzo ważne jest, aby podkreślić czasy, w których byliśmy w tym momencie z czasem, o ile policja nie wykonała swojej pracy, o ile tak naprawdę nie robiła wiele, ponieważ była to społeczność Czarnych. Czarne ofiary. I to wykracza poza czas. To się dzieje nadal.

Zapytana, czy sugeruje, że dla Dahmera jest korzyść edukacyjna, McNeely dodała:

„Absolutnie. Absolutnie. To znaczy, mówimy to z dnia na dzień. Historia się powtarzała, z dnia na dzień, przez cały czas”.

W serwisie Netflix pojawi się więcej potworów

Dominic-Burgess-jako-John-Wayne-Gacy-in-Monster-The-Jeffrey-Dahmer-Story Netflixa

Pomimo kontrowersji, Netflix odnowił Monster na kolejne dwa sezony, zauważając, że każdy nowy sezon będzie koncentrował się na różnych potwornych postaciach z różnych okresów historii, które wywarły wpływ na społeczeństwo. Nie ogłoszono, na kim skupią się sezony 2 i 3. Podczas gdy McNeely jest przekonana, że ​​Murphy utrzyma wysoką poprzeczkę jakości, którą zawsze stawia przed swoimi programami, ma nadzieję, że nie będzie tak dużego sprzeciwu, jak w przypadku Dahmera.

Czytaj także  Wednesday Surpasses Dahmer as No. 2 Most Popular English-Language Series on Netflix

„Mam nadzieję, że podczas opowiadania tych historii mam nadzieję, że kimkolwiek są ofiary, zostaną one uwypuklone w taki sposób, że nie będą przeszkadzać w pokazywaniu ich w telewizji… Wszystko, co Ryan Murphy wyłoży, jest wysokie – jakościowy serial. Widzieliśmy to w kółko we wszystkim, co zrobił. Nie wiem, kto będzie następny, nie mam pojęcia, ale mam nadzieję, że będzie dobrze zrobiony i mam nadzieję, że nie będzie będzie zbyt wiele reakcji i miejmy nadzieję, że będzie trochę honoru dla ludzi, którzy byli zaangażowani w pewnym momencie ”.

DAHMER – Monster: The Jeffrey Dahmer Story jest transmitowany w serwisie Netflix.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *