Niedawno ogłoszony film akcji w stylu Jamesa Bonda, Red Shirt, prowadzony przez Channinga Tatuma, został teraz odebrany przez Amazon Studios po gorącej wojnie licytacyjnej. Szczegóły tajemniczego projektu zostały po raz pierwszy ujawnione na początku tego miesiąca, a Red Shirt podobno otrzymało aż siedem ofert po wprowadzeniu na rynek, z zainteresowanymi Paramount, Universal, Netflix i Sony, zgodnie z Deadline.

Ale to Amazon Studios zwyciężyło, a Red Shirt zostało teraz dodane do ich stale rosnącej galerii oryginalnych filmów. Szczegóły fabuły związanej z Red Shirt są obecnie trzymane w tajemnicy, ale wiemy, że będzie to „międzynarodowy thriller szpiegowski” i został opisany jako „nowe podejście do Jamesa Bonda”, a film podobno ma duży potencjał franczyzowy.

A składniki do stworzenia nowej serii akcji są już dostępne, a Red Shirt ma być kierowany przez reżysera Davida Leitcha. Najbardziej znany z Atomic Blonde, Deadpool 2, Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw, John Wick, Nobody i niedawnego Bullet Train, Leitch nie jest obcy w tworzeniu kinetycznych, wybuchowych sekwencji akcji.

Tymczasem Channing Tatum nie garbi się również, jeśli chodzi o gatunek filmów akcji, dzięki rolom w filmach GI Joe: The Rise of Cobra, White House Down, GI Joe: Retaliation i Jump Street. Tatum ma ostatnio dobrą passę, a aktor jest teraz wybierany do kradnących sceny scen i ról komediowych. Talent, który pokazał w takich filmach jak Free Guy, Dog, Bullet Train Davida Leitcha i The Lost City.

Red Shirt opiera się na oryginalnym pomyśle Simona Kinberga, który jest najbardziej znany ze scenariusza i produkcji kilku filmów Fox X-Men, w tym X-Men: The Last Stand, X-Men: Days of Future Past i X-Men: The Last Stand Men: Apocalypse, a także produkcja takich filmów jak Sherlock Holmes, Deadpool i Marsjanin. Kinberg zadebiutował jako reżyser w 2019 roku filmem Dark Phoenix z X-Menami, a następnie wyreżyserował tegoroczny film akcji zespołowy The 355, w którym wystąpili Jessica Chastain, Penélope Cruz, Fan Bingbing, Diane Kruger i Lupita Nyong’o.

Czytaj także  Ana de Armas Addreses Blonde Criticism, Says Movie Wasn't 'Made to Please People'

Channing Tatum po raz pierwszy powróci do tańca w Last Dance Magic Mike’a

Legendarna rozrywka

Zanim Channing Tatum poprowadzi własną franczyzę w stylu Jamesa Bonda, po raz pierwszy powróci do świata tańca w Last Dance Magic Mike’a. W kontynuacji Mike Lane z Tatum ponownie pojawia się na scenie po długiej przerwie związanej z nieudaną transakcją biznesową. Teraz spłukany i występujący jako barman na Florydzie, Mike wyciągnie swoje stare filmy na to, co, jak ma nadzieję, będzie ostatnim hurra, udając się do Londynu z bogatym bywalcem, który kusi go ofertą nie do odrzucenia… własny. Mając wszystko na szali, kiedy Mike odkryje, co naprawdę ma na myśli, czy on – i grupa nowych, gorących tancerzy, których będzie musiał wydobyć z formy – będzie w stanie to osiągnąć?

Magic Mike’s Last Dance, wyreżyserowany przez Stevena Soderbergha i napisany przez Reida Carolina, ma zostać wydany w kinach 10 lutego 2023 roku przez Warner Bros. Pictures.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *