Podczas gdy dwie bardzo różne serie anime, Cyberpunk: Edgerunners i Sailor Moon zostały połączone w fanart. @murr000 udostępnił na Twitterze grafikę mash-up, na której Rebecca przebrana jest za Sailor Scout. Początkowo może to nie wydawać się oczekiwaną mieszanką, ale zadziorna biegaczka łączy pewne wspólne wartości z Czarodziejką z Księżyca i jej przyjaciółkami.

Cyberpunk: Edgerunners zadebiutował na Netflix we wrześniu 2022 roku, trzydzieści jeden lat po mangowym debiucie Sailor Moon. Ożywiło zainteresowanie grą Cyberpunk 2077, na której został oparty i stał się hitem wśród widzów. Biorąc pod uwagę jego ocenę Dojrzałość i skupienie się na futurystycznej technologii i społeczeństwie, Cyberpunk: Edgerunners nie wydaje się dobrze pasować do grupy nastoletnich magicznych dziewczyn, które walczą ze złem za pomocą niebiańskich mocy. Jednak główne tematy obu serii obejmują opiekę i ochronę rodziny i bliskich każdej grupy, ponieważ wokół nich ujawniane są głębsze tajemnice.

Na Twitterze @murr000 udostępnił Rebeccę ubraną w kultowy strój Sailor Senshi od Sailor Moon. Jej włosy są już ułożone w sposób podobny do kultowej magicznej dziewczyny, więc nie było zbyt daleko, aby pasowała do ogólnego wyglądu. Jednak jej zachowanie jest bardzo szorstkie w porównaniu z Usagi Tsukino z Sailor Moon, która na początku serii wypada jako trochę płaczliwa, zanim twardnieje bardziej, gdy zdobywa doświadczenie. Od samego początku Rebecca jest twarda i gotowa do walki. Jednak ta dwójka jest bardzo opiekuńcza wobec ludzi, na których im zależy, co sprawia, że ​​jest to zaskakująco świetne połączenie artystyczne.

Rebecca i Usagi mają ze sobą więcej wspólnego, niż mogłoby się wydawać

Chociaż Rebecca może być gotowa skosić każdego, kto ośmieli się ją przekroczyć, ma też delikatną stronę dla swoich najbliższych towarzyszy. Chętnie naraża się na niebezpieczeństwo i osłania ich, kiedy tego potrzebują. Rzadko waha się przed wkroczeniem do walki i podejmuje trudne apele o dobro swojego zespołu – zwłaszcza dla Davida – w podsumowaniu Cyberpunk: Edgerunners. Jest to bardzo podobne do Sailor Moon, która również rzuciła się w niebezpieczeństwo, aby pomóc – i uratować – swoim przyjaciołom. Jest gotowa dać z siebie wszystko, a nawet poświęcić się, jeśli jest to konieczne (choć zwykle nie jest). Obie dziewczyny mogą zadawać silne ciosy, gdy toczy się walka. Ze względu na ich rozmiar, młodzieńcze postawy i ogólne zachowanie, mogą być również niedoceniani przez swoich przeciwników i każdego, kto nie zna ich umiejętności. Nie należy ich też liczyć, bo to oni najchętniej kładą wszystko na szalę dla swoich towarzyszy.

Czytaj także  Tokyo Ghoul’s Creator Improves the Saiyan’s Most Intriguing Ability

Pomimo konkluzji Cyberpunk: Edgerunners, fani nie byli jeszcze gotowi na odpuszczenie serialu i jego postaci. Mówi się już, że serial NIE ma drugiego sezonu w pracach, ale wielu fanów podzieliło się nowymi wersjami postaci i ponownie odwiedziło ukochane momenty z serialu. Fani stworzyli różnorodne dzieła, od sztuki inspirowanej stylem retro po ten artystyczny cosplay mash-up i wiele więcej. Chociaż Cyberpunk: Edgerunners może nie mieć w tym momencie długowieczności, ma podobne motywy i rezonuje z widzami. Prezentacja i intensywność Sailor Moon może bardzo różnić się od Cyberpunk: Edgerunners, ale zarówno Rebecca, jak i Usagi są uduchowionymi bohaterkami o opiekuńczej naturze.

Dalej: Cyberpunk: Edgerunners jest niesamowicie piękny w dotykaniu Fanart

Źródło: @murr000

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *