Kilka nowych serii i sezonów anime pojawi się w Crunchyroll. Niektóre oferty obejmują Hell’s Paradise i drugi sezon The Ancient Magus’ Bride. Te serie były bardzo wyczekiwane przez fanów i to tylko zarys tego, czego fani mogą się spodziewać w 2023 roku.

Najnowsze tegoroczne nabytki anime zostały ogłoszone przez Crunchyroll na Anime NYC, podczas firmowego panelu. Te nadchodzące projekty pochodzą z następujących studiów animacji: MAPPA, Felix Film, Passione, Studio Kafka, Zero-G, Studio Blanc i Geek Toys. Prace tych studiów obejmowały kilka serii, w tym Attack on Titan Final Season, Jujutsu Kaisen, Chainsaw Man, The Ancient Magus’ Bride, Otherside Picnic, Nekopara (Cats Paradise), High School DxD Hero, Science Fell in Love So I Tried to Prove To i Grabieżca. Fani anime będą mieli na co czekać w najbliższej przyszłości.

Ogłoszenie Crunchyroll na 2023 rok obejmowało oczekiwane nadejście drugiego sezonu Oblubienicy starożytnego maga, który pojawi się w kwietniu 2023 roku po przejściu z pracy WIT Studio nad pierwszym sezonem. Dodatkowo Hell’s Paradise pojawi się w serwisie streamingowym w 2023 roku, choć w ogłoszeniu Crunchyroll nie podano miesiąca. Dodatkowe oferty obejmują Yuri is My Job!, The Ice Guy and His Cool Female Colleague, Dead Mount Death Play, AYAKA oraz Saving 80 000 Gold In Another World For My Retirement.

Podekscytowanie anime rozpocznie się w styczniu 2023 r

The Ice Guy and His Cool Female Colleague będzie jedną z pierwszych serii, które zadebiutują w nadchodzącym roku. Seria oparta jest na mandze fantasy romcom o tym samym tytule, której autorem jest Miyuki Tonogaya. Ta seria połączy rozwijające się romantyczne uczucia z lodowymi zdolnościami, dzięki którym Elsa z Krainy Lodu będzie wyglądać, jakby zawsze miała kontrolę. Saving 80,000 Gold in Another World For my Retirement również zadebiutuje w styczniu. Zainspirowany powieścią internetową na stronie do samodzielnego publikowania, Shosetsuka ni Narou. Powieść ma ponad 120 milionów wyświetleń i skupia się na Mitsuha, który ma zdolność „World Jumping”. Skacze między swoim światem a światem isekai, próbując zaoszczędzić pieniądze w obu.

Czytaj także  Dragon Ball's First Wish Should Have Been Its Last

Dodatkowe anime od Crunchyroll na wiosnę 2023 r

Wiosną fani anime będą mogli wyczekiwać drugiego sezonu The Ancient Magus’ Bride, Dead Mount Death Play i Yuri is My Job! Pierwsze dwie serie zadebiutują w kwietniu, natomiast Yuri is My Job! nie otrzymał jeszcze potwierdzonego miesiąca wydania. Adaptacja anime Oblubienica Starożytnego Maga została wyemitowana po raz pierwszy w 2017 roku, więc drugi sezon czekał długo. Dead Mount Death Play przedstawia bohatera, który staje twarzą w twarz z „trupim bogiem nekromantą”, który zaskakuje bohatera magią reinkarnacji. Również oparta na serii mangi, ta fantastyczna reinkarnacja noir wyreżyserowana przez Manabu Ono, który wcześniej pracował nad Sword Art Online. Manga została stworzona przez Ryohgo Naritę i Shintę Fujimoto. Yuri to moja praca! podąża za Hime, który pracuje w kawiarni, w której kelnerki udają uczennice żeńskiej szkoły z internatem. Jest adaptacją serii manga, którą stworzył Miman.

Anime bez ustalonych dat premiery w 2023 roku

Crunchyroll 2023 anime

Wśród tytułów, które nie ogłosiły jeszcze miesiąca premiery, jest Hell’s Paradise. Podąża za imieniem shinobi Gabimaru, który jest teraz skazańcem po tym, jak był znany jako najsilniejszy w Iwagakure. Jest nastawiony na poszukiwanie Eliksiru Życia, aby mógł zostać uniewinniony. Opiera się na mandze Jump Comics Shueishy o tym samym tytule, stworzonej przez Yuuji Kaku. Seria pochodzi od MAPPA, która niedawno rozpoczęła emisję adaptacji anime uznanej mangi Shonen Jump, Chainsaw Man. AYAKA również nie ma określonej daty premiery. Ta oryginalna seria podąża za Yukito Yanagi, sierotą, która spotyka dziwnego mężczyznę. Został napisany przez GoRA, który jest znany z oryginalnej serii, fani K. Anime mogą zobaczyć wszystkie nowe oferty Crunchyroll, gdy rozpocznie się 2023 rok.

Dalej: Okładka Dragon Ball otrzymuje zabawną przebudowę od popularnej mangi

Czytaj także  Człowiek z piłą łańcuchową jest najsilniejszym diabłem z zaskakującego powodu

źródło: crunchyroll

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *