Wydanie United Artists/Warner Bros. Pictures

Najnowszy plakat nadchodzącego dramatu bokserskiego, Creed III, zapowiada powrót Michaela B. Jordana na ring. Powrót, który widzowie będą mogli obejrzeć we współpracy z IMAX. Wydany dzięki uprzejmości IMAX plakat przedstawia boksera Jordana, Adonisa Creeda, wyglądającego na równie zdeterminowanego jak zawsze, gdy wkłada rękawice, by walczyć o swoje dziedzictwo.

Akcja Creed III rozpoczyna się pięć lat po wydarzeniach z Creed II, a po zdominowaniu świata boksu Adonis „Donnie” Creed rozwija się zarówno w swojej karierze, jak i życiu rodzinnym. Ale kiedy przyjaciel z dzieciństwa i były cudowny bokser, Damian „Dame” Anderson, pojawia się ponownie po odbyciu długiego wyroku w więzieniu, chce udowodnić, że zasługuje na szansę na ring. Pojedynek między byłymi przyjaciółmi to coś więcej niż tylko walka. Aby wyrównać rachunki, Donnie musi zaryzykować swoją przyszłość w walce z Dame – wojownikiem, który nie ma nic do stracenia.

The Creed Threequel będzie pierwszym filmem z serii, w którym Sylvester Stallone nie wystąpi jako ikona kina, Rocky Balboa. Stallone ostatecznie zdecydował się nie ponownie wcielać się w rolę Rocky’ego, ponieważ Creed III został „obrany w kierunku, który jest zupełnie inny niż ja bym go wybrał. To inna filozofia – Irwina Winklera i Michaela B. Jordana. Życzę im dobrze, ale jestem bardziej sentymentalny. Lubię, jak moi bohaterowie są bici, ale po prostu nie chcę, żeby weszli do tej ciemnej przestrzeni. Po prostu czuję, że ludzie mają dość ciemności”.

Podczas gdy Rocky nie będzie zaangażowany fizycznie, Jordan zapewnił fanów, że Creed III zachowa ducha The Italian Stallion. „To naprawdę zanurzenie się w uniwersum Creed i umożliwienie mu ewolucji, założenia własnej rodziny i przejścia przez własne próby i udręki w życiu” — powiedział Jordan, mając na celu stworzenie osobnej spuścizny dla Creed. „Pozwala to Adonisowi stać stanąć na własnych nogach i wykorzystać mądrość, której nauczył się od Rocky’ego w pozostałych dwóch filmach. Myślę, że jest to w duchu Rocky’ego, którego odciski palców zawsze i na zawsze pozostaną w tej serii. Jego esencja wciąż tam jest. Ale jednocześnie seria Creed zmierza w dobrym kierunku”.

Czytaj także  Black Panther: Wakanda Forever Deleted Scene Recreates Iron Man's Key Moment

Creed 4 dzieje się „na pewno”, mówi Michael B. Jordan

wyznanie 3 Wydanie United Artists / Total Film

I jakie to będzie dziedzictwo, jeśli Jordan postawi na swoim. Aktor i reżyser niedawno zadeklarowali, że plany na kolejną kontynuację Creed 4 są realizowane „na pewno”, zanim ujawnił swoje nadzieje na spin-offy i narodziny Creed-verse. „Chcę tylko rozszerzyć Creed-verse w granicach rozsądku, ale zdecydowanie spodziewaj się innych rzeczy wokół Creed”.

Creed III wyreżyserował Michael B. Jordan w swoim debiucie fabularnym, a scenariusz napisali Keenan Coogler i Zach Baylin na podstawie historii, którą napisali wspólnie z Ryanem Cooglerem. W sequelu występują Michael B. Jordan, Jonathan Majors, Tessa Thompson, Phylicia Rashad, Wood Harris i Creed 2-gwiazdkowy Florian Munteanu, a także Selenis Leyva, Thaddeus J. Mixson, Spence Moore II, Mila Davis-Kent i Canelo Álvarez .

Creed III ma zostać wydany w Stanach Zjednoczonych 3 marca 2023 roku.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *