Wydanie United Artists/Warner Bros. Pictures

Najnowsze spojrzenie na Creed III pokazuje, że Adonis Michaela B. Jordana jest częścią malowniczej rodziny. W centrum uwagi Jordan, Tessa Thompson jako Bianca Taylor i ich dziecko, Amara. Wydany dzięki uprzejmości oficjalnego konta Creed III na Twitterze, plakat dokucza idyllicznemu życiu rodzinnemu Adonisa. Życie, które zostanie zniszczone w kontynuacji dzięki powrotowi mrocznej postaci z przeszłości. Poniżej możecie zobaczyć nowy plakat Creed III.

Życząc nam wszystkim wesołych świąt, Adonis z pewnością wygląda na szczęśliwszego niż kiedykolwiek w serii. Wiecznie zmarszczone czoło i niesłabnący gniew z jego twarzy zniknęły, zastąpione spokojnym zadowoleniem teraz, gdy spełnił swoje marzenie i założył własną rodzinę. Ale, niestety, dopiero się okaże, co stanie się z tym wspaniałym obrazem życia rodzinnego, gdy Adonis ponownie stanie w obliczu głęboko osobistej i bez wątpienia bardzo brutalnej walki na ringu.

Creed III koncentruje się na Michaelu B. Jordanie kontra Jonathanie Majorsie

credo-3-kierunki studia MGM

Creed III rozpoczyna się pięć lat po Creed II. Po zdominowaniu świata boksu, Adonis „Donnie” Creed rozwija się zarówno w swojej karierze, jak i życiu rodzinnym. Ale kiedy przyjaciel z dzieciństwa i były cudowny bokser, Damian „Dame” Anderson, pojawia się ponownie po odbyciu długiego wyroku w więzieniu, chce udowodnić, że zasługuje na szansę na ring. Pojedynek między byłymi przyjaciółmi to coś więcej niż tylko walka. Aby wyrównać rachunki, Donnie musi zaryzykować swoją przyszłość w walce z Dame – wojownikiem, który nie ma nic do stracenia.

Oprócz podążania za Adonisem i jego rodziną, Creed III będzie w dużej mierze koncentrować się na bitwie między Michaelem B. Jordanem jako Adonisem Creedem a gwiazdą Lokiego, Jonathanem Majorsem, jako jego stary przyjaciel, Damian „Dame” Anderson. Z tego, co widzieliśmy do tej pory, czarny charakter Majorsa będzie najbardziej brutalną walką, z jaką spotkał się Adonis. Ale w Dame będzie znacznie więcej, niż widzowie mogliby się spodziewać…

Czytaj także  Magnolia Films Snags Little Richard Documentary Following Sundance Premiere

„Myślę, że ma on intensywność i prawdziwość charakteru, jakich wcześniej nie widzieliśmy. Jest ugruntowaną postacią, która z natury jest antagonistyczna, ale bierze się to ze szczerego miejsca, prawdziwych emocji” — Jordan, który zadebiutuje jako reżyser filmem Creed III, powiedział niedawno o postaci Majorsa. „Nie jest złoczyńcą z wąsami; Chciałem, żeby ludzie go zrozumieli i utrudnili ludziom. Myślę, że to najbardziej skomplikowane i interesujące do oglądania”.

Creed III wyreżyserował Michael B. Jordan, a scenariusz napisali Keenan Coogler i Zach Baylin na podstawie historii, którą napisali wspólnie z Ryanem Cooglerem. W sequelu występują Michael B. Jordan, Jonathan Majors, Tessa Thompson, Phylicia Rashad, Wood Harris i Creed 2-gwiazdkowy Florian Munteanu, a także Selenis Leyva, Thaddeus J. Mixson, Spence Moore II, Mila Davis-Kent i Canelo Álvarez .

Creed III ma zostać wydany w Stanach Zjednoczonych 3 marca 2023 roku przez United Artists Releasing.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *