Nie widzieliśmy jeszcze ostatniego Conana O’Briena próbującego zagrać w najnowsze gry wideo. Kiedy O’Brien gościł Conana w TBS, często pojawiał się w segmentach Clueless Gamer. Jako ktoś, kto co prawda nie jest graczem, O’Brien miałby problemy, wypróbowując wiele dużych tytułów na przestrzeni lat, i chociaż najczęściej odnosił spektakularne porażki, segmenty Clueless Gamer zapewniły zabawne nowe spojrzenie na najgorętsze nowe lub nadchodzące gry .

Conan wyemitował swój ostatni odcinek w zeszłym roku i wydawało się, że oznacza to również koniec Clueless Gamer. Tak nie jest, ponieważ O’Brien udał się na swój kanał Team Coco na YouTube, aby przesłać film zapowiadający powrót segmentu. Tym razem O’Brien może grać w niektóre gry na swoim telewizorze Samsung, a nie na tradycyjnej konsoli do gier wideo. Zapowiedź możecie obejrzeć poniżej.

Pokazując, że wszystko można przekształcić w grę wideo, pierwszym tytułem, na który patrzy O’Brien, jest coś, co nazywa się Power Wash Simulator. O’Brien jest oszołomiony, że zrobiono z tego grę i zastanawia się, czy inne obowiązki domowe również zostaną potraktowane w grze wideo.

„Czekaj, teraz gra brzmi: „Będziemy czyścili samochód?” A potem, czy po tym zagramy w Napraw tę toaletę 7000? śmieszek żartuje.

Po spędzeniu trochę czasu na myciu pojazdu, O’Brien zostaje zabrany do zupełnie innego rodzaju zabawy. Wypróbowuje A Plague Tale: Requiem, grę osadzoną podczas zarazy, w której zaraźliwe hordy szczurów atakują postać gracza. Celem jest ucieczka przed wściekłymi szczurami, ale O’Brien, który ma pewne problemy z opanowaniem sterowania, nie może się powstrzymać, ale zamiast tego biegnie w ich stronę.

„Dlaczego wszedłem w szczury?! On pyta.

Conan O’Brien utrzymuje przy życiu nieświadomego gracza

Chociaż seria Clueless Gamer była pierwotnie segmentem internetowym, ostatecznie pojawiła się w Conanie, gdzie stała się jednym z najpopularniejszych aspektów serialu. W pewnym momencie ogłoszono, że istnieją plany stworzenia rzeczywistej serii spin-off Clueless Gamer dla TBS, i chociaż to się nie zmaterializowało, pokazuje to, jak popularne były szkice do serialu. Segmenty nie stały się tak popularne, że celebryci zaczęli przychodzić, aby zagrać w niektóre gry z O’Brienem, takimi jak Elijah Wood, Tony Hawk, Kumail Nanjianai, Bill Hader, Billy Eichner, Peter Dinklage i inni.

Czytaj także  Unlike Her Character, Stranger Things Actor Millie Bobby Brown Admits She Hates Waffles

Ostatnim segmentem Clueless Gamer, który pojawił się przed końcem Conana, była gra Biomutant z JB Smoove.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *