Cole Sprouse dołącza do reżyserskiego debiutu Tommy’ego Dorfmana I Wish You All the Best, donosi Deadline. Nadchodzący film jest adaptacją powieści Masona Deavera pod tym samym tytułem. Bestseller podąża za niebinarnym nastolatkiem Benem De Backerem, który założył fasadę, aby uspokoić swoich religijnych rodziców. Ben zostaje wyrzucony z domu i wprowadza się do ich siostry Hannah (Alexandra Daddario) i jej męża Thomasa (Sprouse). Zgodnie z loglinem filmu, Ben „wyrusza w podróż samopoznania, która uczy ich o miłości, przyjaźni i rodzinie”.

W filmie występują także Corey Fogelman jako Ben, Miles Gutierrez-Riley, Lexi Underwood, Lisa Yamada i Brian Michael Smith. Rodziców Bena grają Amy Landecker i Judson Mills. „Życzę ci wszystkiego najlepszego” został napisany, wyreżyserowany i wyprodukowany przez Dorfmana. Dorfman jest najbardziej znana między innymi z występów w Sharp Stick, Tiny Furniture, 13 Reasons Why i Insatiable. Film pochodzi od ACE Entertainment, a Matt Kaplan jest producentem pod szyldem. James Harris jest producentem wykonawczym TeaShop Productions.

Od aktora dziecięcego do rodziny królewskiej Riverdale

CW

Sprouse to były aktor dziecięcy, który zaczął występować u boku brata bliźniaka Dylana. Jako dzieci obaj pracowali w telewizji (przy serialach takich jak Grace Under Fire i Friends) oraz przy filmach fabularnych, w tym The Astronaut’s Wife i Big Daddy. W końcu bracia wystąpili jako tytułowe postacie w popularnym serialu Disney Channel The Suite Life of Zack and Cody. Później ponownie wcielili się w swoje role w spin-offie The Suite Life on Deck.

Sprouse obecnie wciela się w postać Jugheada Jonesa w serialu CW Riverdale. Jughead jest centralną postacią i narratorem serialu. W maju fani popularnego serialu byli zszokowani, gdy ogłoszono, że nadchodzący siódmy sezon Riverdale, który zadebiutuje w przyszłym roku, będzie jego ostatnim. Przez cały czas seria, oparta na postaciach z uniwersum Archie Comics, okazała się wielkim sukcesem dla sieci. Riverdale zyskało jeszcze większą popularność, gdy stało się dostępne w serwisie Netflix, stając się jednym z najczęściej oglądanych programów streamera.

Czytaj także  Chris Hemsworth mówi, że jego następny występ Thora powinien być jego ostatnim

Na dużym ekranie Sprouse zagrał ostatnio u boku Lany Condor w Moonshot, romantycznej komedii science-fiction o dwojgu młodych dorosłych, którzy wkradają się na pokład promu kosmicznego na Marsa, oraz Five Feet Apart, o dwójce nastolatków z mukowiscydozą, którzy próbują rozpocząć relacja. Do zeszłego miesiąca Sprouse występował w thrillerze podcast Borrasca i był jego producentem. Następnie Sprouse przedstawia Lisę Frankenstein z Diablo Cody.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *