Krytycy kochają Cocaine Bear. Z dziwacznym założeniem, które jest bardzo bezpardonowe, jeśli chodzi o wejście all-in z jego brutalnym chaosem, może nie wydawać się na papierze, że film o nazwie Kokainowy Miś byłby tak dobrze wylądowany przez profesjonalnych krytyków filmowych. Ale tak właśnie dzieje się z filmem tuż przed jego szeroką premierą kinową, ponieważ jego wczesne recenzje krytyków były jak dotąd pozytywne, co pozwoliło Cocaine Bear zadebiutować z doskonałym wynikiem 100% na Tomatometrze na Rotten Tomatoes.

„Film, który dokładnie wie, co to jest i radośnie serwuje 95 minut czystej zabawy” — mówi Doug Jamieson z The Jam Report, doceniając szczere podejście filmu do tego, czym jest.

„[Right] od razu można wyczuć ton, do jakiego dąży reżyserka Elizabeth Banks w swoim mrocznym, komediowym horrorze o niedźwiedziu, który je, wdycha i liże kokainę jak bankier z Wall Street w klubie dla dżentelmenów” — zauważa Glenn Dunks z ScreenHub.

Najwyraźniej ktoś, kto dobrze się bawił przy filmie, Peter Gray z The AU Review, również zauważa: „Często mówią, że prawda może być dziwniejsza niż fikcja, a w przypadku Cocaine Bear prawda jest szalona, ​​wysoka, bardzo krwawa, mrocznie zabawny i nie gra dobrze z innymi”.

Kokainowy miś jest hitem wśród krytyków

Obrazy uniwersalne

Kokainowy miś został napisany przez Jimmy’ego Wardena i wyreżyserowany przez Elizabeth Banks. W jednej z jego ostatnich ról filmowych zagrał Ray Liotta, a także Keri Russell, O’Shea Jackson Jr., Alden Ehrenreich, Christinan Convery, Książę Brooklyn Isiah Whitlock Jr. i Margo Martindale. Jak się wydaje, film opowiada o niedźwiedziu naćpanym kokainą, który wpada w krwawy szał.

Widzowie życzliwie odnoszą się do tego rodzaju bardziej dziwacznych horrorów. M3GAN, kolejny horror zrealizowany ze skromnym budżetem, odniósł wielki sukces w styczniu, zdobywając dobre oceny wśród krytyków i zgarniając duże zyski w kasie. Sukces tego filmu zaowocował zamówieniem kontynuacji, więc czy to oznacza, że ​​pojawi się również więcej Cocaine Bear, jeśli ten film będzie nadal dobrze radził sobie po tych wczesnych recenzjach?

Czytaj także  Wonder Woman Spotted in New Shazam! Fury of the Gods Trailer

„Jeszcze nie skończyłem z sagą Cocaine Bear, ale jeśli chodzi o spin-offy, widziałem kilka świetnych pomysłów w zakamarkach internetu” – powiedział nam scenarzysta Jimmy Warden o tym, w jakim kierunku może pójść ta historia. „Wydaje się, że każde istniejące zwierzę będzie brało kokainę, dopóki nie zatoczymy pełnego koła i po prostu nie będziemy robić filmów o ludziach, którzy znów to robią. Potem przejdziemy do MDMA i ayahuaski itd. Nie ma ograniczeń”.

Premiera Cocaine Bear w kinach 24 lutego 2023 roku.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *