Najnowsze spojrzenie na nadchodzącą komedię-horror Kokainowy miś ujawnia przytłaczające niebezpieczeństwo grizzly, który wskakuje na głupkowate kulki. Wydany dzięki uprzejmości oficjalnego konta Cocaine Bear na Twitterze klip porównuje tytułowego niedźwiedzia z trzeźwym, a statystyki naprawdę mówią same za siebie. Zobacz klip z Cocaine Bear poniżej.

Tak więc, podczas gdy zwykły, stary niedźwiedź bez cukierków wyczuwa rzeczy z odległości do mili, wspina się z prędkością 4 stóp na sekundę i osiąga prędkość maksymalną 30 mil na godzinę, kokainowy niedźwiedź może wyczuć wszystko, ma prędkość wznoszenia, która wzrasta do 100 stóp na sekundę, i ma prędkość maksymalną do 75 mil na godzinę. Co pozornie sugeruje, że cios daje niedźwiedziom supermoce. Złe wieści dla ofiar Kokainowego Niedźwiedzia.

Wyreżyserowany przez Elizabeth Banks, Cocaine Bear jest inspirowany prawdziwą historią z 1985 roku o katastrofie lotniczej przemytnika narkotyków, zaginionej kokainie i czarnym niedźwiedziu, który ją zjadł. Las w Georgii, gdzie 500-kilogramowy drapieżnik połknął oszałamiającą ilość kokainy i wpadł w napędzany koksem szał, by zdobyć więcej ciosów… i krwi.

Kokainowy miś to opowieść o zemście, która dorówna tytułowi filmu klasy B

Obrazy uniwersalne

Od tego czasu Banks opisał tę absurdalną komedię grozy jako „historię zemsty” z perspektywy niedźwiedzia. „Czułem dużo współczucia dla niedźwiedzia. Na przykład, wow, ten niedźwiedź – który w prawdziwym życiu skończył martwy po zjedzeniu całej tej kokainy – skończył jako rodzaj szkód ubocznych w tej wojnie z narkotykami” – wyjaśnił reżyser „Pomyślałem po prostu: Cóż, w takim razie ten film może być opowieścią o zemście za niedźwiedzia. Dało mi to punkt widzenia i cel, dla którego go nakręciłem. Jest w tym prawdziwe przesłanie: nie powinniśmy f- – z naturą natura zwycięży”.

Z tytułem takim jak Cocaine Bear, film ma wiele do przeżycia, a Banks obiecuje, że krwawy chaos odda sprawiedliwość jego pułapkom z filmu klasy B. „Kokainowy miś jest super zabawny. Jeśli chcesz puścić wszystko w swoim życiu na 95 minut, to jest na to świetny sposób” – wyjaśniła. „To niesamowita przygoda. Są w niej naprawdę piękne przesłania” Fajnie było widzieć, jak ludzie utożsamiają się z tym filmem. To przerażające [when a film is finished and out of your hands]. To mój horror. Jest tylko tyle rzeczy, które mogę kontrolować”.

Czytaj także  James Cameron „odszedł” od Obcych z powodu problemów z obsadą Sigourney Weaver

Napisany przez Jimmy’ego Wardena, Cocaine Bear zawiera obsadę, w skład której wchodzą Keri Russell (The Americans, Antlers), O’Shea Jackson Jr. (Straight Outta Compton, Obi-Wan Kenobi), Alden Ehrenreich (Solo: A Star Wars Story), Jesse Tyler Ferguson (Współczesna rodzina), Margo Martindale (BoJack Horseman), Kristofer Hivju (Gra o tron), Brooklyn Prince (Dom przed zmrokiem), Christian Convery (Sweet Tooth), Kahyun Kim (Amerykańscy bogowie), nowicjusz Scott Seiss i nieżyjący już, wspaniały Ray Liotta (Chłopcy z ferajny, The Many Saints of Newark).

Cocaine Bear ma zostać wydany 24 lutego 2023 roku przez Universal Pictures.

By Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *